Дубровицький центр
позашкільної освіти
Досягнення

02 січня 2018


Переможці районних конкурсів за 2018 рік


ДОСЯГНЕННЯ>>>>>>>>>>


...
02 січня 2018


Переможці обласних конкурсів за 2018 рік


ДОСЯГНЕННЯ>>>>>>>>>>>

...
03 січня 2017


Переможці обласних конкурсів за 2017 рік


                           

 ДОСЯГНЕННЯ  >>>>>>>>>>>>


...
03 січня 2017


Переможці районних конкурсів за 2017 рік

...
04 січня 2016
...
04 січня 2016
...
02 січня 2015

Переможці обласних конкурсів за 2015 рік



Обласна виставка-конкурс з початкового технічного моделювання




...
02 січня 2015

Переможці районних конкурсів за 2015 рік


Районний конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» 

Районний конкурс з писанкарства «Воскресни, писанко!» 

Районний етап заочної виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»  

Районна виставка з початкового технічного моделювання 

Районна виставка з оригамі «Паперовий світ» 

Районний заочний конкурс фоторобіт серед учнівської молоді "Моя Україно!"

Районний фестиваль-конкурс патріотичної пісні "Поліська січ"


...
16 січня 2014

Переможці Всеукраїнських конкурсів

Всеукраїнська виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» ( 2010 р.)

Диплом ІІІ ступеня - Лясковець Роман

Гурток «Радіоелектронне конструювання», керівник Шпак В.В.

 Всеукраїнська виставка-конкурс з початкового технічного моделювання ( 2010 р.)

 ( Диплом ІІ ступеня– Борсук  Сергій

Гурток «Сірничок-чарівничок», керівник Шах В.С.

 Диплом ІІІ ступеняКолода Ігор

Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Лавор О.А.

Всеукраїнський гуманітарний конкурс «Космічні фантазії» ( 2010 р.)

 Диплом І ступеня –Андрієвський Віталій

Студія образотворчого мистецтва «Палітра», керівник Шах В.С.

 Всеукраїнська виставка-конкурс «Український сувенір» ( 2010 р.) 

 Диплом ІІІ ступеня – Дубровицький центр позашкільної освіти

 Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» ( 2011 р.)

Диплом І ступеня – Саковська Марина                                                            

Гурток «Вироби з природніх матеріалів», керівник Шах В.С.

Диплом ІІ ступеня - Якубович Вікторія                                                    

Гурток «М’яка іграшка», керівник Стасюк Н.А.

Всеукраїнська  виставка  з  початкового технічного моделювання ( 2011 р.)

Диплом І ступеня – Чудік Зоряна                                                             

Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Мотрій Т.А.

Диплом І ступеня – Степанюк Богдана                                                   

Гурток «М’яка іграшка», керівник Стасюк Н.А.

Диплом І ступеня – Рока Андрій                                                                     

Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Лавор О.А.

Всеукраїнська експедиція учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина - Україна» ( 2011 р.)

Анішкевич  Діана                                                                                        

Гурток «Історико-краєзнавчий», керівник Легка Л.Д. (Сварицевицька ЗОШ)

Всеукраїнський конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» ( 2012 р.)

Годунко Марія

Гурток «Барвисті вузлики», керівник Гурик Л.П.

 Всеукраїнська виставка-конкурс з початкового технічного моделювання ( 2012 р.)

Диплом І ступеня – Антосюк Ангеліна

Гурток «Бісероплетіння», керівник Криворучко С.М.

Диплом І ступеня – Конончук Олександра

Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Будько Л.Ф. (Орв’яницька ЗОШ)

 Всеукраїнська виставка-конкурс «Український сувенір» ( 2013 р.)

Диплом І ступеня - Осовський Денис

Гурток «Диво-лоза», керівник Дука Н.А.

Всеукраїнська виставка з початкового технічного моделювання - (2014 р.)

Диплом ІІ ступеня – Трум Олег, Дем’яненко Радіон

Гурток «Робота з соломкою», керівник Дука Н.А.

 

 

Всеукраїнський художній конкурс

«Календар GLOBE - 2015»

Диплом ІІ ступеня – Кушнір Ліна

Гурток «Цифрова фотографія» (Дубровицький НВК «Ліцей-школа»), керівник Кушнір В.В.


Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків «Природа України очима дітей в різні пори року» - (2014р.)

ІІ місце – Дем’яненко Ангеліна

Студія образотворчого мистецтва «Палітра», керівник Баракова О.В.

Номінація «Природа рідного краю навесні»

Всеукраїнська виставка-конкурс «Український сувенір»-2015

Диплом І ступеня – Трум Олег          

гурток «Початкове технічне моделювання», керівник гуртка Позняк О.В.

...
02 січня 2014

Переможці обласних конкурсів за 2014 рік

Обласний гуманітарний заочний конкурс «Космічні фантазії»

Обласні змагання з початкового  технічного  моделювання

Обласна виставка писанкарства «Воскресни, писанко!»

Обласна виставка-конкурс технічної творчості учнівської молоді "Наш пошук і творчість-тобі, Україно"

Обласний фестиваль дитячого кіно та телебачення "Веселка"

Обласний заочний огляд-конкурс драматичних колективів "З Україною в серці"

Обласний конкурс декоративно-ужиткового мистецтва "Знай і люби свій край"

Обласна виставка з оригамі «Паперовий світ»

Обласний конкурс з тканепластики «Оксамитовий рай»

Обласний конкурс-змагання учнівської молоді з радіоелектронного конструювання

Обласний конкурс-огляд внутрішнього та зовнішнього озеленення навчальних закладів «Галерея кімнатних рослин»

Обласний етап Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщини – Україна»                                                                                                                                                                        

...
02 січня 2014


Переможці районних конкурсів за 2014 рік



Районна виставка-конкурс з початкового технічного моделювання

Районний конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край»

Районна виставка, присвячена 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка

Районний етап Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху»

Районний заочний конкурс фоторобіт серед учнівської молоді "Моя Україно!"

Районний заочний гуманітарний конкурс "Космічні фантазії"


...
02 січня 2013
...
02 січня 2013

Переможці обласних конкурсів за 2013 рік

 Обласний гуманітарний заочний конкурс «Космічні фантазії»

Обласна виставка-конкурс з початкового технічного моделювання

Обласний  конкурс писанкарства «Воскресни, писанко!»

Обласний конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» 

Обласний конкурс з оригамі  "Паперовий світ"

Обласний заочний конкурс фоторобіт серед учнівської молоді "Моя Україно!"

Обласний огляд-конкурс української естрадної пісні "Юна зірка"

Обласний  конкурс науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок серед учнівської молоді

Обласні змагання з радіоелектронного конструювання

Обласна новорічно-різдвяна виставка «Новорічна композиція»

Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»

 

...
03 січня 2012


Переможці обласних конкурсів за 2012 рік

Обласний конкурс з тканепластики «Оксамитовий рай»

ІІ місце – Зданевич Іванна
Гурток «Сувенір», керівник Юрко Н.В. (ЗОШ № 2 м. Дубровиця)
Номінація «Об’ємна тканепластика».

ІІ місце - Пришко Марія
Гурток «Народна лялька», керівник Лавор О.А.
Номінація «Народна лялька».

ІІІ місце – Чудік Зоряна
Студія вишивки «Колорит», керівник Ващишина Г.Ф.
Номінація «Вишивка стрічкою».


Обласна новорічно-різдв’яна виставка «Новорічна композиція»

Кузіна Тетяна
Гурток «Бісеринка», керівник Кузіна М.П.
Номінація «Сюжетна композиція

Обласна виставка-конкурс «Український сувенір»

Ібрагімова Софія
Гурток «Виготовлення сувенірів», керівник Юрко Н.В. (ЗОШ № 2 м. Дубровиця)

Колективна робота
Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Будько Л.Ф. (Орв’яницька ЗОШ).

Обласний тур експедиції «Моя Батьківщина – Україна»

Анішкевич Діана
Гурток «Історико-краєзнавчий», керівник Легка Л.Д. (Сварицевицька ЗОШ)


Обласна виставка-конкурс «Космічні фантазії»

І місце – команда Дубровицького району

І місце – Олексієвець Наталія
Гурток «Барвисті вузлики», керівник Гурик Л.П.
Номінація «Вироби з ниток».

І місце – Колективна робота
Гурток «Бісеринка», керівник Савич Л.В. (Миляцька ЗОШ)
Номінація «Вироби з бісеру».

І місце – Полєшко Марія
Гурток «Майстрині Полісся», керівник Надієвець Л.М. (Сварицевицька ЗОШ)
Номінація «Батік».

ІІ місце – Пешко Дмитро, Ревук Владислав, Буткевич Дмитро
Гурток «Радіоелектронне конструювання», керівник Шпак В.В.
Номінація «Технічні макети».

ІІІ місце – Полюхович Михайло
Гурток «Тістопластика», керівник Юрко Н.В. (ЗОШ № 2 м. Дубровиця)
Номінація «Вироби з тіста».

Обласна виставка-конкурс з початкового технічного моделювання

І місце – Антосюк Ангеліна
Гурток «Бісероплетіння», керівник Криворучко С.М.
Номінація «Ігри, іграшки з електричним механізмом».

І місце – Конончук Олександра
Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Будько Л.Ф. (Орв’яницька ЗОШ)
Номінація «Найпростіші судномоделі».

ІІ місце – Ващишина Яна
Гурток «Оберіг», керівник Криворучко С.М.
Номінація «Різні машини та механізми».

ІІІ місце – Сидорчук Софія
Гурток «Тістопластика», керівник Криворучко С.М.
Номінація «Сувенір та м’яка іграшка».

ІІІ місце – Конончук Владислав
Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Бандура П.М.
Номінація «Найпростіші автомоделі»

Обласні змагання учнівської молоді з судномоделювання

ІІ місце – Шевело Олександр
Гурток «Судномоделювання», керівник Позняк О.В.
(клас моделей ЕХ-600).

ІІ місце – Позняк Віталій
Гурток «Судномоделювання», керівник Позняк О.В.
(клас моделей F2-U).

ІІІ місце – Позняк Віталій
Гурток «Судномоделювання», керівник Позняк О.В.
(клас моделей ЕХ-600).

ІІІ місце – Веленець Євген
Гурток «Судномоделювання», керівник Позняк О.В.
(клас моделей F4-A).

Обласний фестиваль дитячих та юнацьких кіно та відеофільмів «Веселка»

ІІ місце – Ревук Владислав
Гурток «Відеоаматор», керівник Кайдалова І.Д.
Номінація «Ігровий фільм».

ІІІ місце – Царик Богдан
Гурток «Відеоаматор», керівник Кайдалова І.Д.
Номінація «Ігровий фільм».

ІІІ місце – Ревук Владислав
Гурток «Відеоаматор», керівник Кайдалова І.Д.
Номінація «Ігровий фільм».

ІІІ місце – Царик Богдан
Гурток «Відеоаматор», керівник Кайдалова І.Д.
Номінація «Ігровий фільм».

Обласний конкурс писанкарства «Воскресни, писанко!»

І місце – Колективна робота
Гурток «Бісероплетіння», керівник Савич Л.В. (Миляцька ЗОШ)
Номінація «Сучасна писанка».

ІІ місце – Красько Дарина
Гурток «Барвисті вузлики», керівник Гурик Л.П.
Номінація «Сучасна писанка».

ІІІ місце Криворучко Дмитро,
Студія образотворчого мистецтва «Палітра», керівник Мотрій Т.А.
Номінація «Традиційна писанка».

Обласні змагання зі спортивної радіопеленгації 

ІІІ місце – Пешко Дмитро
Гурток «Спортивна радіопеленгація», керівник Шпак В.В.
Діапазон 145 мГц (старша вікова категорія).

Обласна виставка декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

ІІ місце – Колективна робота,
Гурток ««Бісероплетіння»», керівник Савич Л.В.(Миляцька ЗОШ)
Номінація «Сувенір».

ІІ місце – Годунко Ольга,
Гурток «Декупаж», керівник Гурик Л.П.
Номінація «Декупаж».

ІІІ місце – Рожко Тетяна,
Гурток «Гончарик», керівник Мотрій Т.А.
Номінація «Вироби з глини».

ІІІ місце – Годунко Марія,
Гурток «Барвисті вузлики», керівник Гурик Л.П.
Номінація «В’язання спицями та гачком».

ІІІ місце – Пришко Марія,
Гурток «Народна лялька», керівник Лавор О.А.
Номінація «Народна лялька».

ІІІ місце – Полховська Ірина,
Гурток «Тістопластика», керівник Юрко Н.В.
Номінація «Вироби з тіста».

ІІІ місце – Чудінович Яна,
Гурток «Майстрині Полісся», керівник Надієвець Л.М.
(Сварицевицька ЗОШ)
Номінація «Батік».

Обласна виставка-конкурс з оригамі «Паперовий світ»

І місце – команда Дубровицького центру позашкільної освіти;

І місце – Конончук Валерій,
Гурток «Солом’яний край», керівник Дука Н.А.,
Номінація «Авторські розробки».

І місце – Лавор Софія,
Гурток «Казка оригамі», керівник Лавор О.А.,
Номінація «Модульне оригамі».

І місце – Шпаковська Марія,
Гурток «Паперопластика», керівник Шпаковська О.А.,
Номінація «Авторські розробки».

ІІІ місце – Кот Софія,
Гурток «Калинка», керівник Мерзун О.Ю., (Лісівська ЗОШ)
Номінація «Різноманітні сувеніри».

Обласний огляд-конкурс української естрадної пісні «Юна зірка»

ІІ місце – Зразковий дитячий естрадний колектив «Веселка»,
керівник Семенюк В.А.
Номінація «Вокальні ансамблі, дуети, тріо, квартети»

Свято науки, техніки, винахідництва та раціоналізаторства

ІІІ місце – команда Дубровицького центру позашкільної освіти.

ІІ місце – Назаренко Назар,
Гурток «Радіоелектронне конструювання», Шпак В.В.,
Номінація «Транспортні системи та обладнан
ня. Авіація і космонавтика».

...
02 січня 2012


Переможці районних конкурсів за
 2012 рік

Районна виставка-конкурс з початкового технічного моделювання

І місце – Сидорчук Софія
Гурток «Тістопластика», керівник Криворучко С.М.
Номінація «Сувеніри та м’яка іграшка».

І місце – Лавор Андрій
Гурток «Казка оригамі», керівник Лавор О.А.
Номінація «Ігри та іграшки з елементами електротехніки».

І місце – Криворучко Дмитро
Гурток «Бісероплетіння», керівник Криворучко С.М.
Номінація «Різні машини та механізми».

І місце – Ютовець Олег
Гурток «Паперопластика», керівник Лавор О.А.
Номінація «Вироби в стилі ори гамі та паперопластики».

І місце – Колективна робота
Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Рабешко О.М. (Лютинська ЗОШ)
Номінація «Найпростіші судномоделі».

І місце – Колективна робота
Гурток ««Бісероплетіння»», керівник Савич Л.В. (Миляцька ЗОШ)
Номінація «Сувеніри та м’яка іграшка».

ІІ місце – Гурик Софія
Гурток «Барвисті вузлики», керівник Гурик Л.П.
Номінація «Сувеніри та м’яка іграшка».

ІІ місце – Конончук Владислав
Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Бандура П.М.
Номінація «Найпростіші автомоделі».

ІІ місце – Лещук Юлія, Рабешко Юлія
Студія вишивки «Колорит», керівник Ващишина Г.Ф.
Номінація «Сувеніри та м’яка іграшка».

ІІ місце – Ващишина Яна
Гурток «Оберіг», керівник Криворучко С.М.
Номінація «Різні машини та механізми».

ІІ місце – Катрук Дарина
Гурток «Виготовлення сувенірів», керівник Юрко Н.В.
Номінація «Сувеніри та м’яка іграшка».

ІІ місце – Полєшко Марія
Гурток «Майстрині Полісся», керівник Надієвець Л.М.
(Сварицевицька ЗОШ)
Номінація «Сувеніри та м’яка іграшка».

ІІ місце – Конончук Олександра
Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Будько Л.Ф. (Орв’яницька ЗОШ)
Номінація «Найпростіші судномоделі».

ІІІ місце – Буткевич Валентин
Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Бандура П.М.
Номінація «Макети будівель».

ІІІ місце – Годунко Ольга
Гурток «Декупаж», керівник Гурик Л.П.
Номінація «Сувеніри та м’яка іграшка».

ІІІ місце – Кузіна Тетяна
Гурток «Умійко», керівник Кузіна М.П.
Номінація «Сувеніри та м’яка іграшка».

ІІІ місце – Бобіков Віталій
Гурток «Судномоделювання», керівник Позняк О.В.
Номінація «Найпростіші судномоделі».

Районна виставка писанкарства «Воскресни, писанко!»

І місце – Колективна робота
Гурток «Паперопластика», керівник Лавор О.А.
Номінація «Традиційна писанка».

І місце – Криворучко Дмитро
Студія образотворчого мистецтва «Палітра», керівник Мотрій Т.А.
Номінація «Традиційна писанка».

І місце – Красько Дарина
Гурток «Барвисті вузлики», керівник Гурик Л.П.
Номінація «Сучасна писанка»

І місце – Колективна робота
Гурток «Бісероплетіння», керівник Савич Л.В. (Миляцька ЗОШ)
Номінація «Сучасна писанка»

І місце – Карпович Вікторія
Гурток «Бісеринка», керівник Кузіна М.П.
Номінація «Сучасна писанка»

І місце – Сидорчук Софія
Гурток «Юні квітникарі», керівник Криворучко С.М.
Номінація «Нетрадиційна писанка»

Районна виставка декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

І місце – Годунко Ольга
Гурток «Декупаж», керівник Гурик Л.П.
Номінація «Декупаж».

І місце – Чудінович Яна
Гурток «Майстрині Полісся», керівник Надієвець Л.М.
(Сварицевицька ЗОШ)
Номінація «Батік».

І місце – Саковська Марина
Гурток «Паперопластика», керівник Лавор О.А.
Номінація «Паперопластика і оригамі».

І місце – Колективна робота
Гурток ««Бісероплетіння»», керівник Савич Л.В.(Миляцька ЗОШ)
Номінація «Сувенір».

І місце – Полховська Ірина
Гурток «Тістопластика», керівник Юрко Н.В.
Номінація «Вироби з тіста».

І місце – Мотрій Анастасія
Студія образотворчого мистецтва «Палітра», керівник Мотрій Т.А.
Номінація «Декоративний розпис».

І місце – Годунко Марія
Гурток «Барвисті вузлики», керівник Гурик Л.П.
Номінація «В’язання спицями та гачком».

І місце – Рожко Тетяна
Гурток «Гончарик», керівник Мотрій Т.А.
Номінація «Вироби з глини».

ІІ місце – Чудік Зоряна
Студія вишивки «Колорит», керівник Ващишина Г.Ф.
Номінація «Вишивка».

ІІ місце – Карпович Вікторія
Гурток «Ізонитка», керівник Кузіна М.П.
Номінація «Ізонитка».

ІІ місце – Ярмошевич Олександр
Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Рабешко О.М. (Лютинська ЗОШ)
Номінація «Художня обробка деревини».

ІІ місце – Колективна робота
Гурток «Художня обробка деревини», керівник Якимович Ф.Ф.
Номінація «Художня обробка деревини».

ІІ місце – Альбіні Андрій
Гурток «Тістопластика», керівник Криворучко С.М.
Номінація «Вироби з тіста».

ІІ місце – Пришко Марія
Гурток «Народна лялька», керівник Лавор О.А.
Номінація «Народна лялька».

ІІ місце – Колядич Наталія
Гурток «Юний художник», керівник Савич Л.В. (Великоозерянська ЗОШ)
Номінація «Образотворче мистецтво».

ІІ місце – Маркевич Марина
Гурток «Юний художник», керівник Савич Л.В. (Великоозерянська ЗОШ)
Номінація «Образотворче мистецтво».

ІІ місце – Киркевич Марія
Гурток «Майстрині Полісся», керівник Надієвець Л.М.
(Сварицевицька ЗОШ)
Номінація «Вишивка».

Районна виставка з оригамі «Паперовий світ»

І місце – Лавор Софія
Гурток «Казка оригамі», керівник Лавор О.А.
Номінація «Модульне оригамі»;

І місце – Фурсович Дарина
Гурток «Казка оригамі», керівник Лавор О.А.
Номінація «Традиційне оригамі»;

І місце – Конончук Валерій
Гурток «Солом’яний край», керівник Дука Н.А.
Номінація «Авторські роботи»;

І місце – Шпаковська Марія
Гурток «Паперопластика», керівник Шпаковська О.А. (Крупівська ЗОШ)
Номінація «Гофрування»;


Районний заочний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії»


І місце – Потер Святослав, Торчило Дмитро
Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Бандура П.М.
Номінація «Випалювання».

І місце – Твердун Вікторія
Студія образотворчого мистецтва «Палітра», керівник Пінчук О.А.
Номінація «Графіка».

І місце – Яковець Ольга
Гурток «Юний художник», керівник Котяш В.П. (Великоозерянська ЗОШ)
Номінація «Живопис».

І місце – Томилович Валентина
Гурток «Юний художник», керівник Котяш В.П. (Великоозерянська ЗОШ)
Номінація «Живопис».

І місце – Полєшко Марія
Гурток «Майстрині Полісся», керівник Надієвець Л.М..
(Сварицевицька ЗОШ)
Номінація «Батік».

І місце – Шпаковська Марія
Гурток «Паперопластика», керівник Шпаковська О.А. (Крупівська ЗОШ)
Номінація «Вироби з паперу».

І місце – Савич Надія, Шах Юлія, Кузло Ольга
Гурток «Бісероплетіння», керівник Савич Л.В. (Миляцька ЗОШ)
Номінація «Вироби з бісеру».

І місце – Конончук Микола
Гурток «Солом’яний край», керівник Дука Н.А.
Номінація «Вироби з паперу».

І місце – Ващишина Яна
Гурток «Солом’яний край», керівник Дука Н.А.
Номінація «Вироби з соломки».

І місце – Квіка Роман
Гурток «Диво-лоза», керівник Дука Н.А.
Номінація «Вироби з лози».

І місце – Назаренко Назар, Рабешко Сергій, Набора Андрій
Гурток «Радіоелектронне конструювання», керівник Шпак В.В.
Номінація «Вироби з елементами електротехніки».

І місце – Колегова Мирослава
Гурток «Тістопластика», керівник Юрко Н.В.
Номінація «Вироби з тіста».

І місце – Діжурко Юлія
Гурток «Художня обробка шкіри», керівник Черпак Л.М. (Селецька ЗОШ)
Номінація «Вироби з шкіри».

ІІ місце – Грицюк Катерина
Гурток «Калинка», керівник Мерзун О.Ю. (Лісівська ЗОШ)
Номінація «Вироби з паперу».

ІІ місце – Мотрій Анастасія
Гурток «Бісероплетіння», керівник Криворучко С.М.
Номінація «Вироби з бісеру».

ІІ місце – Лавор Андрій
Гурток «Паперопластика», керівник Лавор О.А.
Номінація «Вироби з елементами електротехніки».

ІІ місце – Чудік Катерина
Гурток «Печворк», керівник Мотрій Т.А.
Номінація «Вироби з тканини».

ІІ місце – Колективна робота
Гурток «Виготовлення іграшок-сувенірів», керівник Федотова Г.Г. (Перебродівська ЗОШ)
Номінація «Аплікація з бісеру».

ІІ місце – Корінь Святослав
Гурток «Художня обробка деревини», керівник Бойко В.С.
(Бережківська ЗОШ)
Номінація «Випалювання».

ІІ місце – Карпович Вікторія
Гурток «Набивання голкою», керівник Кузіна М.П.
Номінація «Вишивка».

ІІІ місце – Криворучко Дмитро
Гурток «Юні квітникарі», керівник Криворучко С.М.
Номінація «Аплікація з тканини».

ІІІ місце – Лещук Юлія
Студія вишивки «Колорит», керівник Ващишина Г.Ф.
Номінація «Вишивка».

ІІІ місце – Правник Аліна
Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Будько Л.Ф. (Орв’яницька ЗОШ)
Номінація «Ізонитка».

ІІІ місце – Котяй Борис
Гурток «Юний художник», керівник Котяш В.П. (Великоозерянська ЗОШ)
Номінація «Живопис».

ІІІ місце – Колективна робота
Гурток «Виготовлення сувенірів», керівник Секан В.В. (ЗОШ № 2)
Номінація «Вироби з паперу».

ІІІ місце – Кузіна Тетяна
Гурток «Бісеринка», керівник Кузіна М.П.
Номінація «Вироби з бісеру».

ІІІ місце – Воробей Михайло
Гурток «Художня обробка деревини», керівник Бойко В.С.
(Бережківська ЗОШ)
Номінація «Вироби з дерева».

ІІІ місце – Мельник Руслана
Гурток «Тістопластика», керівник Криворучко С.М.
Номінація «Вироби з елементами електротехніки».


  

...
02 лютого 2011
.

Переможці обласних конкурсів за 2011р.



Обласний заочний конкурс «Космічні фантазії»


І місце – команда Дубровицького центру позашкільної освіти;

І місце – Степанюк Богдана
Студія образотворчого мистецтва «Палітра», керівник Шах В. С.

І місце –Салівонова Діана
Гурток «В’язання спицями та гачком», керівник Гурик Л. П.

ІІ місце – Перішко Андрій
Гурток «Радіоконструювання», керівник Шпак В. В.

ІІ місце – Пешко Дмитро
Гурток «Радіоконструювання», керівник Шпак В. В.

І місце –Рабешко Юрій
Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Рабешко О. М.(Лютинська ЗОШ)

ІІ місце –Кузіна Анна
Гурток «Ізонитка», керівник Кузіна М. П.

І місце – Красько Сергій
Гурток «Виготовлення сувенірів», керівник Красько В.Г. (Берестівська ЗОШ)


Обласна виставка з початкового технічного моделювання


ІІІ місце – команда Дубровицького центру позашкільної освіти.

ІІ місце – Рока Андрій
Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Лавор О.А.

ІІІ місце –Степанюк Богдана
Гурток «Тістопластика», керівник Шах В.С.

ІІІ місце – Чудік Зоряна
Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Мотрій Т.А.


Обласна виставка з писанкарства «Воскресни, писанко!»


ІІ місце – Колода Вікторія
Гурток «Барвистий пензлик», керівник Подик О. А.

ІІІ місце – Боковець Ірина
Гурток «В’язання спицями та гачком» , керівник Гурик Л.П.


Обласний конкурс декоративно-ужиткового мистецтва
«Знай і люби свій край»

ІІІ місце – Чудік Андрій
Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Рабешко О. М. (Лютинська ЗОШ)

ІІ місце – Добринська Олена
Гурток «Виготовлення сувенірів», керівник Красько Н. А. (Орв’яницька ЗОШ)

ІІ місце – Дука Ольга
Гурток «Тістопластика», керівник Шах В.С.

І місце – Шпаковський Іван
Гурток «Паперопластика», керівник Шпаковська О. А. (Крупівська ЗОШ)

І місце – Саковська Марина
Гурток «Конвалія», керівник Шах В.С.

ІІ місце – Якубович Вікторія
Гурток «Оберіг», керівник Лавор О.А.

ІІІ місце – Степанюк Богдана
Студія образотворчого мистецтва «Палітра», керівник Шах В.С.


Обласний конкурс-змагання юних фотолюбителів «Ми діти України»

ІІІ місце – Міщур Надія
гурток «Юні фотоаматори», керівник Тверда І. Д.


Обласні змагання учнівської молоді з судномодельного спорту

І місце –Позняк Віталій
Гурток «Судномоделювання», керівник Позняк О.В.

ІІ місце – Позняк Віталій
Гурток гурток «Судномоделювання», керівник Позняк О.В.

ХХ Міжнародний конкурсу дитячих малюнків  «Життя у лісах»(м. Женева)

Колядич Наталія
Гурток «Юний художник» (Великоозерянська ЗОШ), керівник Котяш В.П.

Олексієвець Наталія
Студія образотворчого мистецтва «Палітра», керівник Шах В.С.

Колядич Ірина
Гурток «Гармонія» (Заслуцька ЗОШ), керівник Коваль М.Л.

Харкевич Марина
Гурток «Юний художник» (Великоозерянська ЗОШ), керівник Котяш В.П.

Степанюк Богдана
Студія образотворчого мистецтва «Палітра», керівник Шах В.С.

Красько Ярослава
гурток «Барвистий пензлик», керівник Подик О.А.

Потапович Інна
Гурток «Юний художник» (Великоозерянська ЗОШ), керівник Котяш В.П.


Обласні змагання у відкритій першості серед учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації

ІІ місце – Руднік Валерій
Гурток «Спортивна радіопеленгація», керівник Шпак В.В.


Обласний заочний конкурс фоторобіт серед учнівської молоді «Моя Україно»

(молодша вікова категорія)

І місце – Ющик Роман
номінація «Позажанрове та експериментальне фото»
гурток «Юні фотоаматори», керівник Тверда І. Д.

ІІ місце – Ющик Роман
номінація «Портрет»
гурток «Юні фотоаматори», керівник Тверда І. Д.

ІІІ місце – Ющик Роман
номінація «Пейзаж»
гурток «Юні фотоаматори», керівник Тверда І. Д.

(середня вікова категорія)

І місце – Міщур Надія
номінація «Позажанрове та експериментальне фото»
гурток «Юні фотоаматори», керівник Тверда І. Д.

(старша вікова категорія)

ІІ місце – Бабко Марія
номінація «Позажанрове та експериментальне фото»
гурток «Юні фотоаматори», керівник Тверда І. Д.

ІІІ місце – Бабко Марія
номінація «Портрет»
гурток «Юні фотоаматори», керівник Тверда І. Д.

Обласні змагання учнівської молоді з оригамі

ІІІ місце – команда Дубровицького центру позашкільної освіти

ІІІ місце – Саковська Марина
Гурток «Казка оригамі», керівник Лавор О.А.

Обласна виставка-конкурс з оригамі «Паперовий світ»

І місце – Кулик Ірина
Гурток «Казка оригамі», керівник Лавор О.А.

ІІ місце – Лавор Андрій
Гурток «Казка оригамі», керівник Лавор О.А.

ІІІ місце – Моторко Наталія
Гурток «Юні квітникарі», керівник Криворучко С.М.

...
20 січня 2011



Переможці районних конкурсів за 2011 рік


Районна виставка з початкового технічного моделювання
 

 І місце –Кондратюк Владислав

Гурток  «Початкове технічне моделювання», керівник Рабешко О.М. (Лютинської ЗОШ)

І місце – Степанюк Богдана

Гурток – «Тістопластика», керівник Шах В.С.

І місце – Боковець Ірина

Гурток  «В’язання спицями та гачком» , керівник Гурик Л.П.

І місце – Рока Андрій

Гурток    «Початкове технічне моделювання», керівник Лавор О.А.

ІІ місце – Вальковець Юлія

Гурток  «Світ оригамі», керівник Герасимчук І.Ф..

ІІ місце – Галушко Діана

Гурток «Майстрині Полісся», керівник Надієвець Л.М.

(Сварицевицька  ЗОШ)

ІІІ місце – Колективна робота

гурток  «Калинка», керівник Мерзун О.Ю.  (Лісівська ЗОШ)

 

Районна виставка з писанкарства «Воскресни, писанко!»

І місце – Шолота Тетяна

Гурток  «Барвистий пензлик», керівник Подик О. А.

І місце – Колективна робота

Гурток  «Майстрині Полісся», центру позашкільної освіти,керівник Надієвець Л. М.


Районний конкурс декоративно-ужиткового мистецтва«Знай і люби свій край»

І місце – Колективна робота

Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Рабешко О.М. (Лютинська ЗОШ)

І місце – Чудінович Ольга

Гурток  «Майстрині Полісся», керівник Надієвець Л.М.(Сварицевицька  ЗОШ) 

І місце – Клочкова Юлія

Гурток  «Макраме», керівник Гурик Л. П.

І місце – Боковець Ірина

Гурток  «В’язання спицями та гачком», керівник Гурик Л.П.

І місце – Добринська Олена

Гурток «Виготовлення сувенірів» , керівник Красько Н.А.(Орв’яницька ЗОШ)

І місце – Галушко Дарина

Гурток  «Майстрині Полісся», керівник Надієвець Л.М.(Сварицевицька ЗОШ)

І місце – Дука Ольга

Гурток «Тістопластика», керівник Шах В. С.

І місце –Кулик Ірина

Гурток  «Казка оригамі», керівник Лавор О.А.

І місце – Шпаковський Іван

Гурток  «Паперопластика», керівник Шпаковська О.А. (Крупівська ЗОШ)

І місце – Красько Сергій

Гурток  «Виготовлення сувенірів», керівник Красько В.Г.(Берестівська ЗОШ)

І місце – Дука Вікторія

Студія   вишивки «Колорит», керівник Ващишина Г. Ф.

І місце – Степанюк Богдана

Студію  образотворчого мистецтва «Палітра», керівник   Шах В. С.

І місце –Якубович Вікторія

Гурток  «Оберіг», керівник Лавор О.А.

І місце – Вишневська Іванна

Гурток  «Виготовлення сувенірів», керівник Мерзун О.Ю.(Лісівська ЗОШ)

І місце – Саковська Марина

Студія флористики «Конвалія», керівник  Шах В.С.

І місце – Остапович Вікторія

Гурток  «Ліплення з глини», керівник Мотрій Т. А.

ІІ місце – Колективна робота

Гурток  «Виготовлення сувенірів», Мазанович Р.П.(Туменська ЗОШ)

ІІ місце – Стельмах Аліна

Гурток  «Початкове технічне моделювання», керівник Красько Н.А. (Орв’яницька ЗОШ)

ІІ місце –Котяш Наталія

Гурток  «Паперопластика», керівник  Мотрій  Т.А.

 

Районний конкурс дитячого малюнка «Безпека та мир в Україні»

І місце – Колядич Наталія

Гурток «Юний художник», керівник Котяш В. П.(Великоозерянська ЗОШ)

ІІ місце – Самойлова Діана

Гурток «Юний художник», керівник Котяш В. П.(Великоозерянська ЗОШ)

І місце – Жакун Наталія

Студія образотворчого мистецтва «Веселка», керівник Бруяка М.М.(Залузька ЗОШ)

ІІ місце – Жакун Артем

Студія образотворчого мистецтва «Веселка», керівник Бруяка М.М.(Залузька ЗОШ)

ІІІ місце – Тенюка Наталія

Студія образотворчого мистецтва «Палітра», керівник Мотрій Т.А.

 

Районна виставка з тканепластики «Оксамитовий рай»

 І місце  - Бобікова Ганна

Гурток «Юні квітникарі»,  керівник Криворучко С.М.

І місце  - Кулик Ірина

Гурток «Диво-пелюстка», керівник Лавор О.А.

І місце  - Шпаковська Марія

Гурток «Паперопластика», керівник Шпаковська О.А.(Крупівська ЗОШ)

І  місце – Зданевич Іванна

Гурток «Сувенір», керівник Юрко Н.В.(ЗОШ № 2 м. Дубровиця)

І місце  - Пришко Марія

Гурток «Народна іграшка», керівник Лавор О.А.

  ІІ місце – Чудік Зоряна

Студія вишивки «Колорит», керівник Ващишина Г.Ф.


Районний заочний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії»

І місце – Олексієвець Наталія

Гурток «Барвисті вузлики», керівник Гурик Л.П.

І місце – Колективна робота

Гурток «Бісероплетіння», керівник Савич Л.В. (Миляцька ЗОШ)

 І місце – Полєшко Марія

Гурток «Майстрині Полісся», керівник Надієвець Л.М.(Сварицевицька ЗОШ)

І місце – Пешко Дмитро, Ревук Владислав. Буткевич Дмитро

Гурток «Радіоелектронне конструювання», керівник Шпак В.В.

І місце – Полюхович Михайло

Гурток «Тістопластика», керівник Юрко Н.В. (ЗОШ № 2 м. Дубровиця)

І місце – Гурик Софія

Гурток «Декупаж», керівник Гурик Л.П.

І місце – Ярмошевич Олександр

Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Рабешко О.М. (Лютинська ЗОШ)

І місце – Антосюк Ангеліна

Гурток «Диво-пелюстка», керівник Лавор О.А.

І місце – Колективна робота

Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Бандура П.М.

І місце – Буткевич Валентин

Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Бандура П.М.

І місце – Чудінович Яна

Гурток «Юний художник», керівник Котяш В. П.(Великоозерянська ЗОШ)

ІІ місце – Столярець Дарина

Студія образотворчого мистецтва «Палітра», керівник Мотрій Т.А.

ІІ місце – Колядич Наталія

Гурток «Юний художник», керівник Котяш В. П.(Великоозерянська ЗОШ)

ІІ місце  - Альпіні Андрій

Гурток «Тістопластика»,  керівник Криворучко С.М.

ІІ місце  - Кузіна Тетяна

Гурток «Ізонитка»,  керівник Кузіна М.П.

ІІ місце  - Шпаковський Іван

Гурток «Паперопластика», керівник Шпаковська О.А.(Крупівська ЗОШ)

ІІІ місце – Максимович Катерина

Гурток «Юний художник», керівник Котяш В. П.(Великоозерянська ЗОШ)

ІІІ місце – Чудік Зоряна

Студія вишивки «Колорит», керівник Ващишина Г.Ф.

...