Дубровицький центр
позашкільної освіти
Досягнення
< Назад
Переможці обласних конкурсів за 2012 рік
03 січня 2012


Переможці обласних конкурсів за 2012 рік

Обласний конкурс з тканепластики «Оксамитовий рай»

ІІ місце – Зданевич Іванна
Гурток «Сувенір», керівник Юрко Н.В. (ЗОШ № 2 м. Дубровиця)
Номінація «Об’ємна тканепластика».

ІІ місце - Пришко Марія
Гурток «Народна лялька», керівник Лавор О.А.
Номінація «Народна лялька».

ІІІ місце – Чудік Зоряна
Студія вишивки «Колорит», керівник Ващишина Г.Ф.
Номінація «Вишивка стрічкою».


Обласна новорічно-різдв’яна виставка «Новорічна композиція»

Кузіна Тетяна
Гурток «Бісеринка», керівник Кузіна М.П.
Номінація «Сюжетна композиція

Обласна виставка-конкурс «Український сувенір»

Ібрагімова Софія
Гурток «Виготовлення сувенірів», керівник Юрко Н.В. (ЗОШ № 2 м. Дубровиця)

Колективна робота
Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Будько Л.Ф. (Орв’яницька ЗОШ).

Обласний тур експедиції «Моя Батьківщина – Україна»

Анішкевич Діана
Гурток «Історико-краєзнавчий», керівник Легка Л.Д. (Сварицевицька ЗОШ)


Обласна виставка-конкурс «Космічні фантазії»

І місце – команда Дубровицького району

І місце – Олексієвець Наталія
Гурток «Барвисті вузлики», керівник Гурик Л.П.
Номінація «Вироби з ниток».

І місце – Колективна робота
Гурток «Бісеринка», керівник Савич Л.В. (Миляцька ЗОШ)
Номінація «Вироби з бісеру».

І місце – Полєшко Марія
Гурток «Майстрині Полісся», керівник Надієвець Л.М. (Сварицевицька ЗОШ)
Номінація «Батік».

ІІ місце – Пешко Дмитро, Ревук Владислав, Буткевич Дмитро
Гурток «Радіоелектронне конструювання», керівник Шпак В.В.
Номінація «Технічні макети».

ІІІ місце – Полюхович Михайло
Гурток «Тістопластика», керівник Юрко Н.В. (ЗОШ № 2 м. Дубровиця)
Номінація «Вироби з тіста».

Обласна виставка-конкурс з початкового технічного моделювання

І місце – Антосюк Ангеліна
Гурток «Бісероплетіння», керівник Криворучко С.М.
Номінація «Ігри, іграшки з електричним механізмом».

І місце – Конончук Олександра
Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Будько Л.Ф. (Орв’яницька ЗОШ)
Номінація «Найпростіші судномоделі».

ІІ місце – Ващишина Яна
Гурток «Оберіг», керівник Криворучко С.М.
Номінація «Різні машини та механізми».

ІІІ місце – Сидорчук Софія
Гурток «Тістопластика», керівник Криворучко С.М.
Номінація «Сувенір та м’яка іграшка».

ІІІ місце – Конончук Владислав
Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Бандура П.М.
Номінація «Найпростіші автомоделі»

Обласні змагання учнівської молоді з судномоделювання

ІІ місце – Шевело Олександр
Гурток «Судномоделювання», керівник Позняк О.В.
(клас моделей ЕХ-600).

ІІ місце – Позняк Віталій
Гурток «Судномоделювання», керівник Позняк О.В.
(клас моделей F2-U).

ІІІ місце – Позняк Віталій
Гурток «Судномоделювання», керівник Позняк О.В.
(клас моделей ЕХ-600).

ІІІ місце – Веленець Євген
Гурток «Судномоделювання», керівник Позняк О.В.
(клас моделей F4-A).

Обласний фестиваль дитячих та юнацьких кіно та відеофільмів «Веселка»

ІІ місце – Ревук Владислав
Гурток «Відеоаматор», керівник Кайдалова І.Д.
Номінація «Ігровий фільм».

ІІІ місце – Царик Богдан
Гурток «Відеоаматор», керівник Кайдалова І.Д.
Номінація «Ігровий фільм».

ІІІ місце – Ревук Владислав
Гурток «Відеоаматор», керівник Кайдалова І.Д.
Номінація «Ігровий фільм».

ІІІ місце – Царик Богдан
Гурток «Відеоаматор», керівник Кайдалова І.Д.
Номінація «Ігровий фільм».

Обласний конкурс писанкарства «Воскресни, писанко!»

І місце – Колективна робота
Гурток «Бісероплетіння», керівник Савич Л.В. (Миляцька ЗОШ)
Номінація «Сучасна писанка».

ІІ місце – Красько Дарина
Гурток «Барвисті вузлики», керівник Гурик Л.П.
Номінація «Сучасна писанка».

ІІІ місце Криворучко Дмитро,
Студія образотворчого мистецтва «Палітра», керівник Мотрій Т.А.
Номінація «Традиційна писанка».

Обласні змагання зі спортивної радіопеленгації 

ІІІ місце – Пешко Дмитро
Гурток «Спортивна радіопеленгація», керівник Шпак В.В.
Діапазон 145 мГц (старша вікова категорія).

Обласна виставка декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

ІІ місце – Колективна робота,
Гурток ««Бісероплетіння»», керівник Савич Л.В.(Миляцька ЗОШ)
Номінація «Сувенір».

ІІ місце – Годунко Ольга,
Гурток «Декупаж», керівник Гурик Л.П.
Номінація «Декупаж».

ІІІ місце – Рожко Тетяна,
Гурток «Гончарик», керівник Мотрій Т.А.
Номінація «Вироби з глини».

ІІІ місце – Годунко Марія,
Гурток «Барвисті вузлики», керівник Гурик Л.П.
Номінація «В’язання спицями та гачком».

ІІІ місце – Пришко Марія,
Гурток «Народна лялька», керівник Лавор О.А.
Номінація «Народна лялька».

ІІІ місце – Полховська Ірина,
Гурток «Тістопластика», керівник Юрко Н.В.
Номінація «Вироби з тіста».

ІІІ місце – Чудінович Яна,
Гурток «Майстрині Полісся», керівник Надієвець Л.М.
(Сварицевицька ЗОШ)
Номінація «Батік».

Обласна виставка-конкурс з оригамі «Паперовий світ»

І місце – команда Дубровицького центру позашкільної освіти;

І місце – Конончук Валерій,
Гурток «Солом’яний край», керівник Дука Н.А.,
Номінація «Авторські розробки».

І місце – Лавор Софія,
Гурток «Казка оригамі», керівник Лавор О.А.,
Номінація «Модульне оригамі».

І місце – Шпаковська Марія,
Гурток «Паперопластика», керівник Шпаковська О.А.,
Номінація «Авторські розробки».

ІІІ місце – Кот Софія,
Гурток «Калинка», керівник Мерзун О.Ю., (Лісівська ЗОШ)
Номінація «Різноманітні сувеніри».

Обласний огляд-конкурс української естрадної пісні «Юна зірка»

ІІ місце – Зразковий дитячий естрадний колектив «Веселка»,
керівник Семенюк В.А.
Номінація «Вокальні ансамблі, дуети, тріо, квартети»

Свято науки, техніки, винахідництва та раціоналізаторства

ІІІ місце – команда Дубровицького центру позашкільної освіти.

ІІ місце – Назаренко Назар,
Гурток «Радіоелектронне конструювання», Шпак В.В.,
Номінація «Транспортні системи та обладнан
ня. Авіація і космонавтика».