Дубровицький центр
позашкільної освіти
Переможці районних конкурсів за 2012 рік
02 січня 2012


Переможці районних конкурсів за
 2012 рік

Районна виставка-конкурс з початкового технічного моделювання

І місце – Сидорчук Софія
Гурток «Тістопластика», керівник Криворучко С.М.
Номінація «Сувеніри та м’яка іграшка».

І місце – Лавор Андрій
Гурток «Казка оригамі», керівник Лавор О.А.
Номінація «Ігри та іграшки з елементами електротехніки».

І місце – Криворучко Дмитро
Гурток «Бісероплетіння», керівник Криворучко С.М.
Номінація «Різні машини та механізми».

І місце – Ютовець Олег
Гурток «Паперопластика», керівник Лавор О.А.
Номінація «Вироби в стилі ори гамі та паперопластики».

І місце – Колективна робота
Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Рабешко О.М. (Лютинська ЗОШ)
Номінація «Найпростіші судномоделі».

І місце – Колективна робота
Гурток ««Бісероплетіння»», керівник Савич Л.В. (Миляцька ЗОШ)
Номінація «Сувеніри та м’яка іграшка».

ІІ місце – Гурик Софія
Гурток «Барвисті вузлики», керівник Гурик Л.П.
Номінація «Сувеніри та м’яка іграшка».

ІІ місце – Конончук Владислав
Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Бандура П.М.
Номінація «Найпростіші автомоделі».

ІІ місце – Лещук Юлія, Рабешко Юлія
Студія вишивки «Колорит», керівник Ващишина Г.Ф.
Номінація «Сувеніри та м’яка іграшка».

ІІ місце – Ващишина Яна
Гурток «Оберіг», керівник Криворучко С.М.
Номінація «Різні машини та механізми».

ІІ місце – Катрук Дарина
Гурток «Виготовлення сувенірів», керівник Юрко Н.В.
Номінація «Сувеніри та м’яка іграшка».

ІІ місце – Полєшко Марія
Гурток «Майстрині Полісся», керівник Надієвець Л.М.
(Сварицевицька ЗОШ)
Номінація «Сувеніри та м’яка іграшка».

ІІ місце – Конончук Олександра
Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Будько Л.Ф. (Орв’яницька ЗОШ)
Номінація «Найпростіші судномоделі».

ІІІ місце – Буткевич Валентин
Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Бандура П.М.
Номінація «Макети будівель».

ІІІ місце – Годунко Ольга
Гурток «Декупаж», керівник Гурик Л.П.
Номінація «Сувеніри та м’яка іграшка».

ІІІ місце – Кузіна Тетяна
Гурток «Умійко», керівник Кузіна М.П.
Номінація «Сувеніри та м’яка іграшка».

ІІІ місце – Бобіков Віталій
Гурток «Судномоделювання», керівник Позняк О.В.
Номінація «Найпростіші судномоделі».

Районна виставка писанкарства «Воскресни, писанко!»

І місце – Колективна робота
Гурток «Паперопластика», керівник Лавор О.А.
Номінація «Традиційна писанка».

І місце – Криворучко Дмитро
Студія образотворчого мистецтва «Палітра», керівник Мотрій Т.А.
Номінація «Традиційна писанка».

І місце – Красько Дарина
Гурток «Барвисті вузлики», керівник Гурик Л.П.
Номінація «Сучасна писанка»

І місце – Колективна робота
Гурток «Бісероплетіння», керівник Савич Л.В. (Миляцька ЗОШ)
Номінація «Сучасна писанка»

І місце – Карпович Вікторія
Гурток «Бісеринка», керівник Кузіна М.П.
Номінація «Сучасна писанка»

І місце – Сидорчук Софія
Гурток «Юні квітникарі», керівник Криворучко С.М.
Номінація «Нетрадиційна писанка»

Районна виставка декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

І місце – Годунко Ольга
Гурток «Декупаж», керівник Гурик Л.П.
Номінація «Декупаж».

І місце – Чудінович Яна
Гурток «Майстрині Полісся», керівник Надієвець Л.М.
(Сварицевицька ЗОШ)
Номінація «Батік».

І місце – Саковська Марина
Гурток «Паперопластика», керівник Лавор О.А.
Номінація «Паперопластика і оригамі».

І місце – Колективна робота
Гурток ««Бісероплетіння»», керівник Савич Л.В.(Миляцька ЗОШ)
Номінація «Сувенір».

І місце – Полховська Ірина
Гурток «Тістопластика», керівник Юрко Н.В.
Номінація «Вироби з тіста».

І місце – Мотрій Анастасія
Студія образотворчого мистецтва «Палітра», керівник Мотрій Т.А.
Номінація «Декоративний розпис».

І місце – Годунко Марія
Гурток «Барвисті вузлики», керівник Гурик Л.П.
Номінація «В’язання спицями та гачком».

І місце – Рожко Тетяна
Гурток «Гончарик», керівник Мотрій Т.А.
Номінація «Вироби з глини».

ІІ місце – Чудік Зоряна
Студія вишивки «Колорит», керівник Ващишина Г.Ф.
Номінація «Вишивка».

ІІ місце – Карпович Вікторія
Гурток «Ізонитка», керівник Кузіна М.П.
Номінація «Ізонитка».

ІІ місце – Ярмошевич Олександр
Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Рабешко О.М. (Лютинська ЗОШ)
Номінація «Художня обробка деревини».

ІІ місце – Колективна робота
Гурток «Художня обробка деревини», керівник Якимович Ф.Ф.
Номінація «Художня обробка деревини».

ІІ місце – Альбіні Андрій
Гурток «Тістопластика», керівник Криворучко С.М.
Номінація «Вироби з тіста».

ІІ місце – Пришко Марія
Гурток «Народна лялька», керівник Лавор О.А.
Номінація «Народна лялька».

ІІ місце – Колядич Наталія
Гурток «Юний художник», керівник Савич Л.В. (Великоозерянська ЗОШ)
Номінація «Образотворче мистецтво».

ІІ місце – Маркевич Марина
Гурток «Юний художник», керівник Савич Л.В. (Великоозерянська ЗОШ)
Номінація «Образотворче мистецтво».

ІІ місце – Киркевич Марія
Гурток «Майстрині Полісся», керівник Надієвець Л.М.
(Сварицевицька ЗОШ)
Номінація «Вишивка».

Районна виставка з оригамі «Паперовий світ»

І місце – Лавор Софія
Гурток «Казка оригамі», керівник Лавор О.А.
Номінація «Модульне оригамі»;

І місце – Фурсович Дарина
Гурток «Казка оригамі», керівник Лавор О.А.
Номінація «Традиційне оригамі»;

І місце – Конончук Валерій
Гурток «Солом’яний край», керівник Дука Н.А.
Номінація «Авторські роботи»;

І місце – Шпаковська Марія
Гурток «Паперопластика», керівник Шпаковська О.А. (Крупівська ЗОШ)
Номінація «Гофрування»;


Районний заочний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії»


І місце – Потер Святослав, Торчило Дмитро
Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Бандура П.М.
Номінація «Випалювання».

І місце – Твердун Вікторія
Студія образотворчого мистецтва «Палітра», керівник Пінчук О.А.
Номінація «Графіка».

І місце – Яковець Ольга
Гурток «Юний художник», керівник Котяш В.П. (Великоозерянська ЗОШ)
Номінація «Живопис».

І місце – Томилович Валентина
Гурток «Юний художник», керівник Котяш В.П. (Великоозерянська ЗОШ)
Номінація «Живопис».

І місце – Полєшко Марія
Гурток «Майстрині Полісся», керівник Надієвець Л.М..
(Сварицевицька ЗОШ)
Номінація «Батік».

І місце – Шпаковська Марія
Гурток «Паперопластика», керівник Шпаковська О.А. (Крупівська ЗОШ)
Номінація «Вироби з паперу».

І місце – Савич Надія, Шах Юлія, Кузло Ольга
Гурток «Бісероплетіння», керівник Савич Л.В. (Миляцька ЗОШ)
Номінація «Вироби з бісеру».

І місце – Конончук Микола
Гурток «Солом’яний край», керівник Дука Н.А.
Номінація «Вироби з паперу».

І місце – Ващишина Яна
Гурток «Солом’яний край», керівник Дука Н.А.
Номінація «Вироби з соломки».

І місце – Квіка Роман
Гурток «Диво-лоза», керівник Дука Н.А.
Номінація «Вироби з лози».

І місце – Назаренко Назар, Рабешко Сергій, Набора Андрій
Гурток «Радіоелектронне конструювання», керівник Шпак В.В.
Номінація «Вироби з елементами електротехніки».

І місце – Колегова Мирослава
Гурток «Тістопластика», керівник Юрко Н.В.
Номінація «Вироби з тіста».

І місце – Діжурко Юлія
Гурток «Художня обробка шкіри», керівник Черпак Л.М. (Селецька ЗОШ)
Номінація «Вироби з шкіри».

ІІ місце – Грицюк Катерина
Гурток «Калинка», керівник Мерзун О.Ю. (Лісівська ЗОШ)
Номінація «Вироби з паперу».

ІІ місце – Мотрій Анастасія
Гурток «Бісероплетіння», керівник Криворучко С.М.
Номінація «Вироби з бісеру».

ІІ місце – Лавор Андрій
Гурток «Паперопластика», керівник Лавор О.А.
Номінація «Вироби з елементами електротехніки».

ІІ місце – Чудік Катерина
Гурток «Печворк», керівник Мотрій Т.А.
Номінація «Вироби з тканини».

ІІ місце – Колективна робота
Гурток «Виготовлення іграшок-сувенірів», керівник Федотова Г.Г. (Перебродівська ЗОШ)
Номінація «Аплікація з бісеру».

ІІ місце – Корінь Святослав
Гурток «Художня обробка деревини», керівник Бойко В.С.
(Бережківська ЗОШ)
Номінація «Випалювання».

ІІ місце – Карпович Вікторія
Гурток «Набивання голкою», керівник Кузіна М.П.
Номінація «Вишивка».

ІІІ місце – Криворучко Дмитро
Гурток «Юні квітникарі», керівник Криворучко С.М.
Номінація «Аплікація з тканини».

ІІІ місце – Лещук Юлія
Студія вишивки «Колорит», керівник Ващишина Г.Ф.
Номінація «Вишивка».

ІІІ місце – Правник Аліна
Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Будько Л.Ф. (Орв’яницька ЗОШ)
Номінація «Ізонитка».

ІІІ місце – Котяй Борис
Гурток «Юний художник», керівник Котяш В.П. (Великоозерянська ЗОШ)
Номінація «Живопис».

ІІІ місце – Колективна робота
Гурток «Виготовлення сувенірів», керівник Секан В.В. (ЗОШ № 2)
Номінація «Вироби з паперу».

ІІІ місце – Кузіна Тетяна
Гурток «Бісеринка», керівник Кузіна М.П.
Номінація «Вироби з бісеру».

ІІІ місце – Воробей Михайло
Гурток «Художня обробка деревини», керівник Бойко В.С.
(Бережківська ЗОШ)
Номінація «Вироби з дерева».

ІІІ місце – Мельник Руслана
Гурток «Тістопластика», керівник Криворучко С.М.
Номінація «Вироби з елементами електротехніки».