Переможці обласних конкурсів за 2022 рік
21 листопада 2022

Переможці обласних конкурсів за 2022 рік

Всеукраїнський   гуманітарний конкурс  «Космічні фантазії»

Диплом ІІ ступеня – Чирук Анна, вихованка студії образотворчого мистецтва «Юні Пікассо», керівник Гладкович О.А.

Диплом ІІ ступеня – Майданюк Артем, вихованець студії образотворчого мистецтва «Юні Пікассо», керівник Гладкович О.А.

Диплом ІІ ступеня – Шинкар Вадим, вихованець  гуртка «Тістопластика»,  керівник Криворучко С.М.

 

Всеукраїнськийконкурсудекоративно-ужитковоготаобразотворчого мистецтва

«Знай і люби свій край»

Диплом І ступеня – Стріла Анна, вихованка гуртка «Тістопластика», керівник Криворучко С.М.

Диплом І ступеня – Онуфрієва Анастасія, вихованка гуртка «Оберіг», керівник Криворучко С.М.

Обласнийзаочний гуманітарний конкурс

  «Космічні фантазії»

ІІІ місце – команда Центру дитячої та юнацької творчості

І місце – Майданюк Артем, студія образотворчого  мистецтва «Юні Пікассо»,  керівник  Гладкович О.А.

І місце – Чирук Анна, студія образотворчого  мистецтва «Юні Пікассо»,  керівник  Гладкович О.А.

ІІІ місце – Шинкар Вадим, гурток «Тістопластика», керівник Криворучко С.М.

ІІІ місце – Мірко Мар’яна, гурток «Паперопластика»,  керівник  Бохер Л.П.

 

Обласний етап  Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки  «Новорічна композиція»

ДипломСалівонова Вікторія, гурток «Сувенір»,  керівник  Бохер  Л.П.

Диплом Томілович Максим, гурток «Тістопластика», керівник Криворучко С.М. 

Обласний етап  Всеукраїнської виставки-конкурсу

«Український сувенір»

Диплом  Велінець Діана, гурток «Ниткографія»,  керівник  БохерЛ.П.

Диплом   Твердун Богдана, гурток «Оберіг», керівник Криворучко С.М. 

Обласна виставка-конкурс  з початкового технічного моделювання

ІІ місце – Войтович Максим, гурток «Паперопластика»,  керівник  Бохер Л.П.

ІІ місце – Турункулова Злата, гурток «Оберіг»,  керівник  Криворучко С.М.

 Обласний етап конкурсудекоративно-ужитковоготаобразотворчого мистецтва

«Знай і люби свій край»

І місце – Стріла Анна, вихованка гуртка «Тістопластика», керівник Криворучко С.М.

І місце – Онуфрієва Анастасія, вихованка гуртка «Оберіг», керівник Криворучко С.М.

І місце – Олексієвець Владислава, вихованка студії образотворчого мистецтва «Юні Пікассо», керівник Гладкович О.А.

ІІ місце – КришталевичСв’ятослав, вихованець гуртка «Ниткографія», керівник Гурик Л.П.