Дубровицький центр
позашкільної освіти
Переможці районних конкурсів за 2011 рік
20 січня 2011



Переможці районних конкурсів за 2011 рік


Районна виставка з початкового технічного моделювання
 

 І місце –Кондратюк Владислав

Гурток  «Початкове технічне моделювання», керівник Рабешко О.М. (Лютинської ЗОШ)

І місце – Степанюк Богдана

Гурток – «Тістопластика», керівник Шах В.С.

І місце – Боковець Ірина

Гурток  «В’язання спицями та гачком» , керівник Гурик Л.П.

І місце – Рока Андрій

Гурток    «Початкове технічне моделювання», керівник Лавор О.А.

ІІ місце – Вальковець Юлія

Гурток  «Світ оригамі», керівник Герасимчук І.Ф..

ІІ місце – Галушко Діана

Гурток «Майстрині Полісся», керівник Надієвець Л.М.

(Сварицевицька  ЗОШ)

ІІІ місце – Колективна робота

гурток  «Калинка», керівник Мерзун О.Ю.  (Лісівська ЗОШ)

 

Районна виставка з писанкарства «Воскресни, писанко!»

І місце – Шолота Тетяна

Гурток  «Барвистий пензлик», керівник Подик О. А.

І місце – Колективна робота

Гурток  «Майстрині Полісся», центру позашкільної освіти,керівник Надієвець Л. М.


Районний конкурс декоративно-ужиткового мистецтва«Знай і люби свій край»

І місце – Колективна робота

Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Рабешко О.М. (Лютинська ЗОШ)

І місце – Чудінович Ольга

Гурток  «Майстрині Полісся», керівник Надієвець Л.М.(Сварицевицька  ЗОШ) 

І місце – Клочкова Юлія

Гурток  «Макраме», керівник Гурик Л. П.

І місце – Боковець Ірина

Гурток  «В’язання спицями та гачком», керівник Гурик Л.П.

І місце – Добринська Олена

Гурток «Виготовлення сувенірів» , керівник Красько Н.А.(Орв’яницька ЗОШ)

І місце – Галушко Дарина

Гурток  «Майстрині Полісся», керівник Надієвець Л.М.(Сварицевицька ЗОШ)

І місце – Дука Ольга

Гурток «Тістопластика», керівник Шах В. С.

І місце –Кулик Ірина

Гурток  «Казка оригамі», керівник Лавор О.А.

І місце – Шпаковський Іван

Гурток  «Паперопластика», керівник Шпаковська О.А. (Крупівська ЗОШ)

І місце – Красько Сергій

Гурток  «Виготовлення сувенірів», керівник Красько В.Г.(Берестівська ЗОШ)

І місце – Дука Вікторія

Студія   вишивки «Колорит», керівник Ващишина Г. Ф.

І місце – Степанюк Богдана

Студію  образотворчого мистецтва «Палітра», керівник   Шах В. С.

І місце –Якубович Вікторія

Гурток  «Оберіг», керівник Лавор О.А.

І місце – Вишневська Іванна

Гурток  «Виготовлення сувенірів», керівник Мерзун О.Ю.(Лісівська ЗОШ)

І місце – Саковська Марина

Студія флористики «Конвалія», керівник  Шах В.С.

І місце – Остапович Вікторія

Гурток  «Ліплення з глини», керівник Мотрій Т. А.

ІІ місце – Колективна робота

Гурток  «Виготовлення сувенірів», Мазанович Р.П.(Туменська ЗОШ)

ІІ місце – Стельмах Аліна

Гурток  «Початкове технічне моделювання», керівник Красько Н.А. (Орв’яницька ЗОШ)

ІІ місце –Котяш Наталія

Гурток  «Паперопластика», керівник  Мотрій  Т.А.

 

Районний конкурс дитячого малюнка «Безпека та мир в Україні»

І місце – Колядич Наталія

Гурток «Юний художник», керівник Котяш В. П.(Великоозерянська ЗОШ)

ІІ місце – Самойлова Діана

Гурток «Юний художник», керівник Котяш В. П.(Великоозерянська ЗОШ)

І місце – Жакун Наталія

Студія образотворчого мистецтва «Веселка», керівник Бруяка М.М.(Залузька ЗОШ)

ІІ місце – Жакун Артем

Студія образотворчого мистецтва «Веселка», керівник Бруяка М.М.(Залузька ЗОШ)

ІІІ місце – Тенюка Наталія

Студія образотворчого мистецтва «Палітра», керівник Мотрій Т.А.

 

Районна виставка з тканепластики «Оксамитовий рай»

 І місце  - Бобікова Ганна

Гурток «Юні квітникарі»,  керівник Криворучко С.М.

І місце  - Кулик Ірина

Гурток «Диво-пелюстка», керівник Лавор О.А.

І місце  - Шпаковська Марія

Гурток «Паперопластика», керівник Шпаковська О.А.(Крупівська ЗОШ)

І  місце – Зданевич Іванна

Гурток «Сувенір», керівник Юрко Н.В.(ЗОШ № 2 м. Дубровиця)

І місце  - Пришко Марія

Гурток «Народна іграшка», керівник Лавор О.А.

  ІІ місце – Чудік Зоряна

Студія вишивки «Колорит», керівник Ващишина Г.Ф.


Районний заочний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії»

І місце – Олексієвець Наталія

Гурток «Барвисті вузлики», керівник Гурик Л.П.

І місце – Колективна робота

Гурток «Бісероплетіння», керівник Савич Л.В. (Миляцька ЗОШ)

 І місце – Полєшко Марія

Гурток «Майстрині Полісся», керівник Надієвець Л.М.(Сварицевицька ЗОШ)

І місце – Пешко Дмитро, Ревук Владислав. Буткевич Дмитро

Гурток «Радіоелектронне конструювання», керівник Шпак В.В.

І місце – Полюхович Михайло

Гурток «Тістопластика», керівник Юрко Н.В. (ЗОШ № 2 м. Дубровиця)

І місце – Гурик Софія

Гурток «Декупаж», керівник Гурик Л.П.

І місце – Ярмошевич Олександр

Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Рабешко О.М. (Лютинська ЗОШ)

І місце – Антосюк Ангеліна

Гурток «Диво-пелюстка», керівник Лавор О.А.

І місце – Колективна робота

Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Бандура П.М.

І місце – Буткевич Валентин

Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Бандура П.М.

І місце – Чудінович Яна

Гурток «Юний художник», керівник Котяш В. П.(Великоозерянська ЗОШ)

ІІ місце – Столярець Дарина

Студія образотворчого мистецтва «Палітра», керівник Мотрій Т.А.

ІІ місце – Колядич Наталія

Гурток «Юний художник», керівник Котяш В. П.(Великоозерянська ЗОШ)

ІІ місце  - Альпіні Андрій

Гурток «Тістопластика»,  керівник Криворучко С.М.

ІІ місце  - Кузіна Тетяна

Гурток «Ізонитка»,  керівник Кузіна М.П.

ІІ місце  - Шпаковський Іван

Гурток «Паперопластика», керівник Шпаковська О.А.(Крупівська ЗОШ)

ІІІ місце – Максимович Катерина

Гурток «Юний художник», керівник Котяш В. П.(Великоозерянська ЗОШ)

ІІІ місце – Чудік Зоряна

Студія вишивки «Колорит», керівник Ващишина Г.Ф.