Дубровицький центр
позашкільної освіти
Переможці Всеукраїнських конкурсів
16 січня 2014

Переможці Всеукраїнських конкурсів

Всеукраїнська виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» ( 2010 р.)

Диплом ІІІ ступеня - Лясковець Роман

Гурток «Радіоелектронне конструювання», керівник Шпак В.В.

 Всеукраїнська виставка-конкурс з початкового технічного моделювання ( 2010 р.)

 ( Диплом ІІ ступеня– Борсук  Сергій

Гурток «Сірничок-чарівничок», керівник Шах В.С.

 Диплом ІІІ ступеняКолода Ігор

Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Лавор О.А.

Всеукраїнський гуманітарний конкурс «Космічні фантазії» ( 2010 р.)

 Диплом І ступеня –Андрієвський Віталій

Студія образотворчого мистецтва «Палітра», керівник Шах В.С.

 Всеукраїнська виставка-конкурс «Український сувенір» ( 2010 р.) 

 Диплом ІІІ ступеня – Дубровицький центр позашкільної освіти

 Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» ( 2011 р.)

Диплом І ступеня – Саковська Марина                                                            

Гурток «Вироби з природніх матеріалів», керівник Шах В.С.

Диплом ІІ ступеня - Якубович Вікторія                                                    

Гурток «М’яка іграшка», керівник Стасюк Н.А.

Всеукраїнська  виставка  з  початкового технічного моделювання ( 2011 р.)

Диплом І ступеня – Чудік Зоряна                                                             

Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Мотрій Т.А.

Диплом І ступеня – Степанюк Богдана                                                   

Гурток «М’яка іграшка», керівник Стасюк Н.А.

Диплом І ступеня – Рока Андрій                                                                     

Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Лавор О.А.

Всеукраїнська експедиція учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина - Україна» ( 2011 р.)

Анішкевич  Діана                                                                                        

Гурток «Історико-краєзнавчий», керівник Легка Л.Д. (Сварицевицька ЗОШ)

Всеукраїнський конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» ( 2012 р.)

Годунко Марія

Гурток «Барвисті вузлики», керівник Гурик Л.П.

 Всеукраїнська виставка-конкурс з початкового технічного моделювання ( 2012 р.)

Диплом І ступеня – Антосюк Ангеліна

Гурток «Бісероплетіння», керівник Криворучко С.М.

Диплом І ступеня – Конончук Олександра

Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Будько Л.Ф. (Орв’яницька ЗОШ)

 Всеукраїнська виставка-конкурс «Український сувенір» ( 2013 р.)

Диплом І ступеня - Осовський Денис

Гурток «Диво-лоза», керівник Дука Н.А.

Всеукраїнська виставка з початкового технічного моделювання - (2014 р.)

Диплом ІІ ступеня – Трум Олег, Дем’яненко Радіон

Гурток «Робота з соломкою», керівник Дука Н.А.

 

 

Всеукраїнський художній конкурс

«Календар GLOBE - 2015»

Диплом ІІ ступеня – Кушнір Ліна

Гурток «Цифрова фотографія» (Дубровицький НВК «Ліцей-школа»), керівник Кушнір В.В.


Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків «Природа України очима дітей в різні пори року» - (2014р.)

ІІ місце – Дем’яненко Ангеліна

Студія образотворчого мистецтва «Палітра», керівник Баракова О.В.

Номінація «Природа рідного краю навесні»

Всеукраїнська виставка-конкурс «Український сувенір»-2015

Диплом І ступеня – Трум Олег          

гурток «Початкове технічне моделювання», керівник гуртка Позняк О.В.