Дубровицький центр
позашкільної освіти
Переможці обласних конкурсів за 2011 рік
02 лютого 2011
.

Переможці обласних конкурсів за 2011р.



Обласний заочний конкурс «Космічні фантазії»


І місце – команда Дубровицького центру позашкільної освіти;

І місце – Степанюк Богдана
Студія образотворчого мистецтва «Палітра», керівник Шах В. С.

І місце –Салівонова Діана
Гурток «В’язання спицями та гачком», керівник Гурик Л. П.

ІІ місце – Перішко Андрій
Гурток «Радіоконструювання», керівник Шпак В. В.

ІІ місце – Пешко Дмитро
Гурток «Радіоконструювання», керівник Шпак В. В.

І місце –Рабешко Юрій
Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Рабешко О. М.(Лютинська ЗОШ)

ІІ місце –Кузіна Анна
Гурток «Ізонитка», керівник Кузіна М. П.

І місце – Красько Сергій
Гурток «Виготовлення сувенірів», керівник Красько В.Г. (Берестівська ЗОШ)


Обласна виставка з початкового технічного моделювання


ІІІ місце – команда Дубровицького центру позашкільної освіти.

ІІ місце – Рока Андрій
Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Лавор О.А.

ІІІ місце –Степанюк Богдана
Гурток «Тістопластика», керівник Шах В.С.

ІІІ місце – Чудік Зоряна
Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Мотрій Т.А.


Обласна виставка з писанкарства «Воскресни, писанко!»


ІІ місце – Колода Вікторія
Гурток «Барвистий пензлик», керівник Подик О. А.

ІІІ місце – Боковець Ірина
Гурток «В’язання спицями та гачком» , керівник Гурик Л.П.


Обласний конкурс декоративно-ужиткового мистецтва
«Знай і люби свій край»

ІІІ місце – Чудік Андрій
Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Рабешко О. М. (Лютинська ЗОШ)

ІІ місце – Добринська Олена
Гурток «Виготовлення сувенірів», керівник Красько Н. А. (Орв’яницька ЗОШ)

ІІ місце – Дука Ольга
Гурток «Тістопластика», керівник Шах В.С.

І місце – Шпаковський Іван
Гурток «Паперопластика», керівник Шпаковська О. А. (Крупівська ЗОШ)

І місце – Саковська Марина
Гурток «Конвалія», керівник Шах В.С.

ІІ місце – Якубович Вікторія
Гурток «Оберіг», керівник Лавор О.А.

ІІІ місце – Степанюк Богдана
Студія образотворчого мистецтва «Палітра», керівник Шах В.С.


Обласний конкурс-змагання юних фотолюбителів «Ми діти України»

ІІІ місце – Міщур Надія
гурток «Юні фотоаматори», керівник Тверда І. Д.


Обласні змагання учнівської молоді з судномодельного спорту

І місце –Позняк Віталій
Гурток «Судномоделювання», керівник Позняк О.В.

ІІ місце – Позняк Віталій
Гурток гурток «Судномоделювання», керівник Позняк О.В.

ХХ Міжнародний конкурсу дитячих малюнків  «Життя у лісах»(м. Женева)

Колядич Наталія
Гурток «Юний художник» (Великоозерянська ЗОШ), керівник Котяш В.П.

Олексієвець Наталія
Студія образотворчого мистецтва «Палітра», керівник Шах В.С.

Колядич Ірина
Гурток «Гармонія» (Заслуцька ЗОШ), керівник Коваль М.Л.

Харкевич Марина
Гурток «Юний художник» (Великоозерянська ЗОШ), керівник Котяш В.П.

Степанюк Богдана
Студія образотворчого мистецтва «Палітра», керівник Шах В.С.

Красько Ярослава
гурток «Барвистий пензлик», керівник Подик О.А.

Потапович Інна
Гурток «Юний художник» (Великоозерянська ЗОШ), керівник Котяш В.П.


Обласні змагання у відкритій першості серед учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації

ІІ місце – Руднік Валерій
Гурток «Спортивна радіопеленгація», керівник Шпак В.В.


Обласний заочний конкурс фоторобіт серед учнівської молоді «Моя Україно»

(молодша вікова категорія)

І місце – Ющик Роман
номінація «Позажанрове та експериментальне фото»
гурток «Юні фотоаматори», керівник Тверда І. Д.

ІІ місце – Ющик Роман
номінація «Портрет»
гурток «Юні фотоаматори», керівник Тверда І. Д.

ІІІ місце – Ющик Роман
номінація «Пейзаж»
гурток «Юні фотоаматори», керівник Тверда І. Д.

(середня вікова категорія)

І місце – Міщур Надія
номінація «Позажанрове та експериментальне фото»
гурток «Юні фотоаматори», керівник Тверда І. Д.

(старша вікова категорія)

ІІ місце – Бабко Марія
номінація «Позажанрове та експериментальне фото»
гурток «Юні фотоаматори», керівник Тверда І. Д.

ІІІ місце – Бабко Марія
номінація «Портрет»
гурток «Юні фотоаматори», керівник Тверда І. Д.

Обласні змагання учнівської молоді з оригамі

ІІІ місце – команда Дубровицького центру позашкільної освіти

ІІІ місце – Саковська Марина
Гурток «Казка оригамі», керівник Лавор О.А.

Обласна виставка-конкурс з оригамі «Паперовий світ»

І місце – Кулик Ірина
Гурток «Казка оригамі», керівник Лавор О.А.

ІІ місце – Лавор Андрій
Гурток «Казка оригамі», керівник Лавор О.А.

ІІІ місце – Моторко Наталія
Гурток «Юні квітникарі», керівник Криворучко С.М.