Досягнення
« Назад
ПІДСУМКИ РАЙОННОГО ЗАОЧНОГО ГУМАНІТАРНОГО КОНКУРСУ "КОСМІЧНІ ФАНТАЗІЇ"
10 лютого 2020

ПІДСУМКИ РАЙОННОГО ЗАОЧНОГО ГУМАНІТАРНОГО КОНКУРСУ  "КОСМІЧНІ ФАНТАЗІЇ"

 

Розділ «Образотворче мистецтво»

Номінація «Живопис»:

І місце – Петрович Марія, вихованка студії образотворчого мистецтва «Юні Пікассо» центру позашкільної освіти;

І місце – Богатько Аліна, учениця Вербівського НВК;

І місце – Хохол Вероніка, учениця Орв’яницького ЗЗСО;

ІІ місце – Буткевич Анна, учениця Орв’яницького ЗЗСО;

ІІ місце –  Твардовська Марина, учениця Вербівського НВК;

ІІІ місце – Чмуневич Артем, учень Будимлянського НВК;

ІІІ місце – Ютовець Микола, учень Нивецького  НВК;

ІІІ місце –  Твардовська Леся, учениця Вербівського НВК.

ІІІ місце – Лавор Ілона, учениця Нивецького  НВК.

Номінація «Графіка»:

І місце – Тетеря Яна, вихованка студії образотворчого мистецтва «Юні Пікассо» центру позашкільної освіти;

І місце – Красько Аліна, учениця Берестівського ЗЗСО;

ІІ місце – Ковальчук Артем,  учень Трипутнянського ЗЗСО.

Номінація «Комп’ютерна графіка»:

І місце – Богатько Валерія, учениця Туменського НВК.

ІІ місце – Ковальчук Артем,  учень Трипутнянського ЗЗСО.

Номінація «Колаж»:

ІІІ місце – Чайковська Анастасія,  учениця Трипутнянського ЗЗСО.

Номінація «Батик»:

ІІ місце – Крупко Дарина, учениця Сварицевицького ОЗЗСО.

 

Розділ «Декоративно-прикладне мистецтво»

Номінація «Витинанка»:

І місце – Жакун Назар,  учень  Колківського ЗЗСО.

Номінація «Ізонитка»:

І місце – Яковець Олеся,  учениця  Великоозерянського НВК.

Номінація «Аплікація»:

ІІ місце – Жук Аліна та Ковальчук Вероніка, учениці Трипутнянського ЗЗСО.

Номінація «М’яка іграшка»:

І місце – Місько Олександра, вихованка гуртка «М’яка іграшка» центру позашкільної освіти;

ІІ місце – Лавор Анастасія, учениця Берестівського ЗЗСО.

Номінація «Макети»:

І місце – Гуз Максим, вихованець  гуртка «Паперопластика» центру позашкільної освіти;

І місце – Мисько Ольга, вихованка  гуртка «Виготовлення сувенірів» центру позашкільної освіти;

ІІ місце – Денищич Станіслав, учень Перебродівського НВК;

ІІ місце – Міркевич Іван, учень Великоозерянського НВК;

ІІ місце – Серко Анна, учениця Золотинської ЗОШ;

ІІІ місце – Бруяка Микола, учень Залузького ОЗЗСО;

ІІІ місце – колектив гуртка «Умілі рученята» Будимлянського НВК;

ІІІ місце – Рожко Іванна, учениця Висоцької ЗОШ І-ІІІ ст.

Номінація «Макети з елементами електротехніки»:

І місце – Чирук Олександр, вихованець  гуртка «Випалювання» та Бабобло Маргарита, вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання» центру позашкільної освіти.

Номінація «Іноплянетяни»:

І місце – Гладка Валерія,  вихованка  гуртка «Валяння вовною» центру позашкільної освіти;

І місце – Твардовська Марина, учениця Вербівського НВК;

ІІ місце – Мазанович Ілля, учень Туменського НВК.

Номінація «Бісероплетіння»:

І місце – Маркевич Соломія, вихованка гуртка «Бісероплетіння» центру позашкільної освіти;

ІІ місце – Смолянець Катерина, вихованка гуртка «Бісероплетіння» центру позашкільної освіти.

Номінація «Вироби  з металу»:

ІІ місце – Бобровик Микола, учень  Заслуцького НВК.

Номінація «Вироби з глини»:

І місце – Салівонова Вероніка, вихованка гуртка «Гончарик» центру позашкільної освіти.

Номінація «Розпис по склу»:

І місце – Красицька Софія, учениця Озерської філії Сварицевицького  ОЗЗСО.

Номінація «Вироби з тіста»:

І місце – Нашора Анастасія, вихованка гуртка «Тістопластика» центру позашкільної освіти;

ІІ місце – Дем’янець Андріана, вихованка гуртка «Тістопластика» центру позашкільної освіти.

Номінація «Вироби з паперу»:

ІІ місце – Боковець Станіслав, учень Сварицевицького ОЗЗСО;

ІІІ місце – Федотова Дарина, учениця Перебродівського НВК.

Номінація «Вироби з ниток»:

І місце – Кузін Сергій, вихованець гуртка «Набивання голкою» центру позашкільної освіти;

ІІ місце – Янковська  Ольга,  учениця  Людинської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце – Гомулко Ілона,  учениця  Великоозерянського НВК.

Номінація «Виріб з природного матеріалу»:

ІІ місце – Жакун Ілля, вихованець гуртка «Аплікація соломкою» центру позашкільної освіти;

 

Розділ«Література та журналістика»

Номінація «Поезія»:

І місце – Новик Карина, учениця Туменського НВК;

І місце – Красько Тимур,  учень Берестівського ЗЗСО;

І місце – Гайдиш Вероніка, учениця Кривицько ЗОШ І-ІІІ ст.;

І місце – Хохол Вероніка, учениця Орв’яницького ЗЗСО;

ІІ місце – Івашин  Інна, учениця  Нивецького  НВК;

ІІІ місце – Мозоль Максим, учень Орв’яницького ЗЗСО.

Номінація «Проза»:

І місце – Гречко Тетяна, учениця Туменського НВК;

І місце – Богельська Вікторія, учениця  Туменського НВК;

І місце – Шульга Юлія, учениця Озерської філії Сварицевицького ОЗССО;

ІІ місце – Серко Ілля, учень Озерської філії Сварицевицького ОЗССО;

ІІІ місце – Адамчук Софія, учениця  Крупівської ЗОШ.

Номінація «Сценарій заходу»:

І місце – учнівська рада «Лідер»  Туменського НВК.

 

Розділ «Філософія та історія»

І місце – Чайковська Софія, учениця  Трипутнянського ЗЗСО;

ІІ місце – Щур Микола, учень Кривицької ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце – Полюхович Марія та Корейчук Олена, учениці Сварицевицького ОЗЗСО.