На базі Центру дитячої та юнацької творчості, починаючи з 2007 року,діє рада старшокласників «Лідер», до складу якої входять голови осередків учнівського самоврядування  закладів загальної середньої освіти відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Дубровицької міської ради.

Сьогодення  потребує лідерів нової формації, людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. Учнівське самоврядування реалізується через залучення учнів до планування, організації, контролю, пізнавальної та освітньої діяльності. Ось чому, головне завдання учнівського самоврядування  – знайти і підтримати учнівську молодь, чия життєва позиція спрямована на активну участь у громадському житті, навчити бути ініціативним, відстоювати власну думку тощо.Символіка ради старшокласників "ЛІДЕР"     
Структура ради старшокласників «ЛІДЕР»   
                                                                                                        
Засідання ради старшокласників "ЛІДЕР"     
                                                       
                                                    
Газета  "ЛІДЕР INFORM" - Січень 2024 р. №1
                      
Банк моделей осередків учнівського
самоврядування Дубровицької ТГ
    
       На базі Центру дитячої та юнацької творчості діє рада старшокласників «Лідер», до складу якої входять представники  закладів загальної середньої освіти відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Дубровицької міської ради.

Сьогодення  потребує лідерів нової формації, людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. Ось чому головне завдання учнівського самоврядування  – знайти і підтримати учнівську молодь, чия життєва позиція спрямована на активну участь у громадському житті, допомогти зробити перший крок від байдужого спостерігача – учня, до активного учасника суспільного життя – лідера.