Досягнення
« Назад
Переможці територіальних конкурсів за 2022 рік
21 листопада 2022

Переможці територіальних конкурсів за 2022 рік

Територіальний етап гуманітарного  конкурсу

«Космічні фантазії»

І місце – Чирук Анна, студія образотворчого мистецтва «Юні Пікассо», номінація «Живопис», керівник  Гладкович О.А.

І місце – Майданюк Артем, студія образотворчого мистецтва «Юні Пікассо», номінація «Графіка», керівник  Гладкович О.А.

І місце – Величко Олександр, гурток «Сувенір», номінація «Аплікація», керівник: Гурик Л.П.

І місце   Мірко  Мар’яна, гурток «Сувенір», номінація «Макети», керівник: Гурик Л.П.

І місце – Шинкар Вадим, гурток «Тістопластика», номінація «Вироби з тіста», керівник Криворучко С.М.

 І етап виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва

«Знай і люби свій край»

І місце  - Онуфрієва Анастасія, гурток «Оберіг», номінація «Народна лялька», керівник : Криворучко  С.М.

І місце – Кришталевич Святослав, гурток «Ниткографія», номінація «Аплікація», керівник : Гуик Л.П.

І місце -  Стріла Анна,  гурток  «Тістопластика», номінація «Вироби з тіста», керівник: Криворучкот С.М.

І  місце – Костюкевич  Ангеліна, гурток «Паперопластика», номінація «Паперова пластика», керівник:  Гурик Л.П.

І місце – Олексійовець Владислава, студія образотворчого мистецтва «Юні Пікассо», номінація «Живопис»,  керівник: Гладкович О.А.

І місце – Мордас Олексійстудія образотворчого мистецтва «Юні Пікассо», номінація «Графіка»,  керівник: Гладкович О.А.

Територіальний етап новорічно-різдвяної виставки  «Новорічна композиція»

І місце – Войтович Артем,  гурток «Сувенір»,  керівник  Бохер Л.П.

І місце – Костюкевич Ангеліна, гурток «Сувенір»,  керівник  Бохер Л.П.

І місце – Шерстюк Анна, гурток «Набивання голкою», керівник Подик О.А.

І місце – Клюйко  Анна, гурток «Валяння вовни», керівник Подик О.А.

Територіальний  етап  виставки-конкурсу «Український сувенір»

І місцеВойтович Роман, гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Мотрій С.В.

І місце Бабогло Маргарита, гурток «Випалювання», керівник Мотрій С.В.

І місцеМірко Мар’яна, гурток «Ниткографія», керівник Бохер  Л.П.

І місце – Царик  Софія, гурток «Набивання голкою», керівник Подик О.А.

  ІІ етап ХХІІ  Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

І місцеБабогло Маргарита, гурток «Випалювання», керівник Мотрій С.В.

І місцеМірко Мар’яна, гурток «Ниткографія», керівник Бохер  Л.П.

Територіальний етап конкурсу з тканепластики «Оксамитовий рай» 

І місце – Войтович Анастасія,  гурток «Ниткографія»,  керівник  Бохер Л.П.

Територіальний етап  виставки-конкурсу з оригамі «Паперовий світ»

І місце –Костюкевич Ангеліна, гурток «Паперопластика», керівник Бохер Л.П.

І місце – Войтович Роман ,  гурток «Початкове технічне моделювання»,  керівник  Мотрій С.В.

І місце Дулінець Андрій, гурток «Паперопластика», керівник Бохер Л.П.