Дубровицький центр
позашкільної освіти
Досягнення

03 січня 2012


Переможці обласних конкурсів за 2012 рік

Обласний конкурс з тканепластики «Оксамитовий рай»

ІІ місце – Зданевич Іванна
Гурток «Сувенір», керівник Юрко Н.В. (ЗОШ № 2 м. Дубровиця)
Номінація «Об’ємна тканепластика».

ІІ місце - Пришко Марія
Гурток «Народна лялька», керівник Лавор О.А.
Номінація «Народна лялька».

ІІІ місце – Чудік Зоряна
Студія вишивки «Колорит», керівник Ващишина Г.Ф.
Номінація «Вишивка стрічкою».


Обласна новорічно-різдв’яна виставка «Новорічна композиція»

Кузіна Тетяна
Гурток «Бісеринка», керівник Кузіна М.П.
Номінація «Сюжетна композиція

Обласна виставка-конкурс «Український сувенір»

Ібрагімова Софія
Гурток «Виготовлення сувенірів», керівник Юрко Н.В. (ЗОШ № 2 м. Дубровиця)

Колективна робота
Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Будько Л.Ф. (Орв’яницька ЗОШ).

Обласний тур експедиції «Моя Батьківщина – Україна»

Анішкевич Діана
Гурток «Історико-краєзнавчий», керівник Легка Л.Д. (Сварицевицька ЗОШ)


Обласна виставка-конкурс «Космічні фантазії»

І місце – команда Дубровицького району

І місце – Олексієвець Наталія
Гурток «Барвисті вузлики», керівник Гурик Л.П.
Номінація «Вироби з ниток».

І місце – Колективна робота
Гурток «Бісеринка», керівник Савич Л.В. (Миляцька ЗОШ)
Номінація «Вироби з бісеру».

І місце – Полєшко Марія
Гурток «Майстрині Полісся», керівник Надієвець Л.М. (Сварицевицька ЗОШ)
Номінація «Батік».

ІІ місце – Пешко Дмитро, Ревук Владислав, Буткевич Дмитро
Гурток «Радіоелектронне конструювання», керівник Шпак В.В.
Номінація «Технічні макети».

ІІІ місце – Полюхович Михайло
Гурток «Тістопластика», керівник Юрко Н.В. (ЗОШ № 2 м. Дубровиця)
Номінація «Вироби з тіста».

Обласна виставка-конкурс з початкового технічного моделювання

І місце – Антосюк Ангеліна
Гурток «Бісероплетіння», керівник Криворучко С.М.
Номінація «Ігри, іграшки з електричним механізмом».

І місце – Конончук Олександра
Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Будько Л.Ф. (Орв’яницька ЗОШ)
Номінація «Найпростіші судномоделі».

ІІ місце – Ващишина Яна
Гурток «Оберіг», керівник Криворучко С.М.
Номінація «Різні машини та механізми».

ІІІ місце – Сидорчук Софія
Гурток «Тістопластика», керівник Криворучко С.М.
Номінація «Сувенір та м’яка іграшка».

ІІІ місце – Конончук Владислав
Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Бандура П.М.
Номінація «Найпростіші автомоделі»

Обласні змагання учнівської молоді з судномоделювання

ІІ місце – Шевело Олександр
Гурток «Судномоделювання», керівник Позняк О.В.
(клас моделей ЕХ-600).

ІІ місце – Позняк Віталій
Гурток «Судномоделювання», керівник Позняк О.В.
(клас моделей F2-U).

ІІІ місце – Позняк Віталій
Гурток «Судномоделювання», керівник Позняк О.В.
(клас моделей ЕХ-600).

ІІІ місце – Веленець Євген
Гурток «Судномоделювання», керівник Позняк О.В.
(клас моделей F4-A).

Обласний фестиваль дитячих та юнацьких кіно та відеофільмів «Веселка»

ІІ місце – Ревук Владислав
Гурток «Відеоаматор», керівник Кайдалова І.Д.
Номінація «Ігровий фільм».

ІІІ місце – Царик Богдан
Гурток «Відеоаматор», керівник Кайдалова І.Д.
Номінація «Ігровий фільм».

ІІІ місце – Ревук Владислав
Гурток «Відеоаматор», керівник Кайдалова І.Д.
Номінація «Ігровий фільм».

ІІІ місце – Царик Богдан
Гурток «Відеоаматор», керівник Кайдалова І.Д.
Номінація «Ігровий фільм».

Обласний конкурс писанкарства «Воскресни, писанко!»

І місце – Колективна робота
Гурток «Бісероплетіння», керівник Савич Л.В. (Миляцька ЗОШ)
Номінація «Сучасна писанка».

ІІ місце – Красько Дарина
Гурток «Барвисті вузлики», керівник Гурик Л.П.
Номінація «Сучасна писанка».

ІІІ місце Криворучко Дмитро,
Студія образотворчого мистецтва «Палітра», керівник Мотрій Т.А.
Номінація «Традиційна писанка».

Обласні змагання зі спортивної радіопеленгації 

ІІІ місце – Пешко Дмитро
Гурток «Спортивна радіопеленгація», керівник Шпак В.В.
Діапазон 145 мГц (старша вікова категорія).

Обласна виставка декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

ІІ місце – Колективна робота,
Гурток ««Бісероплетіння»», керівник Савич Л.В.(Миляцька ЗОШ)
Номінація «Сувенір».

ІІ місце – Годунко Ольга,
Гурток «Декупаж», керівник Гурик Л.П.
Номінація «Декупаж».

ІІІ місце – Рожко Тетяна,
Гурток «Гончарик», керівник Мотрій Т.А.
Номінація «Вироби з глини».

ІІІ місце – Годунко Марія,
Гурток «Барвисті вузлики», керівник Гурик Л.П.
Номінація «В’язання спицями та гачком».

ІІІ місце – Пришко Марія,
Гурток «Народна лялька», керівник Лавор О.А.
Номінація «Народна лялька».

ІІІ місце – Полховська Ірина,
Гурток «Тістопластика», керівник Юрко Н.В.
Номінація «Вироби з тіста».

ІІІ місце – Чудінович Яна,
Гурток «Майстрині Полісся», керівник Надієвець Л.М.
(Сварицевицька ЗОШ)
Номінація «Батік».

Обласна виставка-конкурс з оригамі «Паперовий світ»

І місце – команда Дубровицького центру позашкільної освіти;

І місце – Конончук Валерій,
Гурток «Солом’яний край», керівник Дука Н.А.,
Номінація «Авторські розробки».

І місце – Лавор Софія,
Гурток «Казка оригамі», керівник Лавор О.А.,
Номінація «Модульне оригамі».

І місце – Шпаковська Марія,
Гурток «Паперопластика», керівник Шпаковська О.А.,
Номінація «Авторські розробки».

ІІІ місце – Кот Софія,
Гурток «Калинка», керівник Мерзун О.Ю., (Лісівська ЗОШ)
Номінація «Різноманітні сувеніри».

Обласний огляд-конкурс української естрадної пісні «Юна зірка»

ІІ місце – Зразковий дитячий естрадний колектив «Веселка»,
керівник Семенюк В.А.
Номінація «Вокальні ансамблі, дуети, тріо, квартети»

Свято науки, техніки, винахідництва та раціоналізаторства

ІІІ місце – команда Дубровицького центру позашкільної освіти.

ІІ місце – Назаренко Назар,
Гурток «Радіоелектронне конструювання», Шпак В.В.,
Номінація «Транспортні системи та обладнан
ня. Авіація і космонавтика».

...
02 січня 2012


Переможці районних конкурсів за
 2012 рік

Районна виставка-конкурс з початкового технічного моделювання

І місце – Сидорчук Софія
Гурток «Тістопластика», керівник Криворучко С.М.
Номінація «Сувеніри та м’яка іграшка».

І місце – Лавор Андрій
Гурток «Казка оригамі», керівник Лавор О.А.
Номінація «Ігри та іграшки з елементами електротехніки».

І місце – Криворучко Дмитро
Гурток «Бісероплетіння», керівник Криворучко С.М.
Номінація «Різні машини та механізми».

І місце – Ютовець Олег
Гурток «Паперопластика», керівник Лавор О.А.
Номінація «Вироби в стилі ори гамі та паперопластики».

І місце – Колективна робота
Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Рабешко О.М. (Лютинська ЗОШ)
Номінація «Найпростіші судномоделі».

І місце – Колективна робота
Гурток ««Бісероплетіння»», керівник Савич Л.В. (Миляцька ЗОШ)
Номінація «Сувеніри та м’яка іграшка».

ІІ місце – Гурик Софія
Гурток «Барвисті вузлики», керівник Гурик Л.П.
Номінація «Сувеніри та м’яка іграшка».

ІІ місце – Конончук Владислав
Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Бандура П.М.
Номінація «Найпростіші автомоделі».

ІІ місце – Лещук Юлія, Рабешко Юлія
Студія вишивки «Колорит», керівник Ващишина Г.Ф.
Номінація «Сувеніри та м’яка іграшка».

ІІ місце – Ващишина Яна
Гурток «Оберіг», керівник Криворучко С.М.
Номінація «Різні машини та механізми».

ІІ місце – Катрук Дарина
Гурток «Виготовлення сувенірів», керівник Юрко Н.В.
Номінація «Сувеніри та м’яка іграшка».

ІІ місце – Полєшко Марія
Гурток «Майстрині Полісся», керівник Надієвець Л.М.
(Сварицевицька ЗОШ)
Номінація «Сувеніри та м’яка іграшка».

ІІ місце – Конончук Олександра
Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Будько Л.Ф. (Орв’яницька ЗОШ)
Номінація «Найпростіші судномоделі».

ІІІ місце – Буткевич Валентин
Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Бандура П.М.
Номінація «Макети будівель».

ІІІ місце – Годунко Ольга
Гурток «Декупаж», керівник Гурик Л.П.
Номінація «Сувеніри та м’яка іграшка».

ІІІ місце – Кузіна Тетяна
Гурток «Умійко», керівник Кузіна М.П.
Номінація «Сувеніри та м’яка іграшка».

ІІІ місце – Бобіков Віталій
Гурток «Судномоделювання», керівник Позняк О.В.
Номінація «Найпростіші судномоделі».

Районна виставка писанкарства «Воскресни, писанко!»

І місце – Колективна робота
Гурток «Паперопластика», керівник Лавор О.А.
Номінація «Традиційна писанка».

І місце – Криворучко Дмитро
Студія образотворчого мистецтва «Палітра», керівник Мотрій Т.А.
Номінація «Традиційна писанка».

І місце – Красько Дарина
Гурток «Барвисті вузлики», керівник Гурик Л.П.
Номінація «Сучасна писанка»

І місце – Колективна робота
Гурток «Бісероплетіння», керівник Савич Л.В. (Миляцька ЗОШ)
Номінація «Сучасна писанка»

І місце – Карпович Вікторія
Гурток «Бісеринка», керівник Кузіна М.П.
Номінація «Сучасна писанка»

І місце – Сидорчук Софія
Гурток «Юні квітникарі», керівник Криворучко С.М.
Номінація «Нетрадиційна писанка»

Районна виставка декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

І місце – Годунко Ольга
Гурток «Декупаж», керівник Гурик Л.П.
Номінація «Декупаж».

І місце – Чудінович Яна
Гурток «Майстрині Полісся», керівник Надієвець Л.М.
(Сварицевицька ЗОШ)
Номінація «Батік».

І місце – Саковська Марина
Гурток «Паперопластика», керівник Лавор О.А.
Номінація «Паперопластика і оригамі».

І місце – Колективна робота
Гурток ««Бісероплетіння»», керівник Савич Л.В.(Миляцька ЗОШ)
Номінація «Сувенір».

І місце – Полховська Ірина
Гурток «Тістопластика», керівник Юрко Н.В.
Номінація «Вироби з тіста».

І місце – Мотрій Анастасія
Студія образотворчого мистецтва «Палітра», керівник Мотрій Т.А.
Номінація «Декоративний розпис».

І місце – Годунко Марія
Гурток «Барвисті вузлики», керівник Гурик Л.П.
Номінація «В’язання спицями та гачком».

І місце – Рожко Тетяна
Гурток «Гончарик», керівник Мотрій Т.А.
Номінація «Вироби з глини».

ІІ місце – Чудік Зоряна
Студія вишивки «Колорит», керівник Ващишина Г.Ф.
Номінація «Вишивка».

ІІ місце – Карпович Вікторія
Гурток «Ізонитка», керівник Кузіна М.П.
Номінація «Ізонитка».

ІІ місце – Ярмошевич Олександр
Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Рабешко О.М. (Лютинська ЗОШ)
Номінація «Художня обробка деревини».

ІІ місце – Колективна робота
Гурток «Художня обробка деревини», керівник Якимович Ф.Ф.
Номінація «Художня обробка деревини».

ІІ місце – Альбіні Андрій
Гурток «Тістопластика», керівник Криворучко С.М.
Номінація «Вироби з тіста».

ІІ місце – Пришко Марія
Гурток «Народна лялька», керівник Лавор О.А.
Номінація «Народна лялька».

ІІ місце – Колядич Наталія
Гурток «Юний художник», керівник Савич Л.В. (Великоозерянська ЗОШ)
Номінація «Образотворче мистецтво».

ІІ місце – Маркевич Марина
Гурток «Юний художник», керівник Савич Л.В. (Великоозерянська ЗОШ)
Номінація «Образотворче мистецтво».

ІІ місце – Киркевич Марія
Гурток «Майстрині Полісся», керівник Надієвець Л.М.
(Сварицевицька ЗОШ)
Номінація «Вишивка».

Районна виставка з оригамі «Паперовий світ»

І місце – Лавор Софія
Гурток «Казка оригамі», керівник Лавор О.А.
Номінація «Модульне оригамі»;

І місце – Фурсович Дарина
Гурток «Казка оригамі», керівник Лавор О.А.
Номінація «Традиційне оригамі»;

І місце – Конончук Валерій
Гурток «Солом’яний край», керівник Дука Н.А.
Номінація «Авторські роботи»;

І місце – Шпаковська Марія
Гурток «Паперопластика», керівник Шпаковська О.А. (Крупівська ЗОШ)
Номінація «Гофрування»;


Районний заочний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії»


І місце – Потер Святослав, Торчило Дмитро
Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Бандура П.М.
Номінація «Випалювання».

І місце – Твердун Вікторія
Студія образотворчого мистецтва «Палітра», керівник Пінчук О.А.
Номінація «Графіка».

І місце – Яковець Ольга
Гурток «Юний художник», керівник Котяш В.П. (Великоозерянська ЗОШ)
Номінація «Живопис».

І місце – Томилович Валентина
Гурток «Юний художник», керівник Котяш В.П. (Великоозерянська ЗОШ)
Номінація «Живопис».

І місце – Полєшко Марія
Гурток «Майстрині Полісся», керівник Надієвець Л.М..
(Сварицевицька ЗОШ)
Номінація «Батік».

І місце – Шпаковська Марія
Гурток «Паперопластика», керівник Шпаковська О.А. (Крупівська ЗОШ)
Номінація «Вироби з паперу».

І місце – Савич Надія, Шах Юлія, Кузло Ольга
Гурток «Бісероплетіння», керівник Савич Л.В. (Миляцька ЗОШ)
Номінація «Вироби з бісеру».

І місце – Конончук Микола
Гурток «Солом’яний край», керівник Дука Н.А.
Номінація «Вироби з паперу».

І місце – Ващишина Яна
Гурток «Солом’яний край», керівник Дука Н.А.
Номінація «Вироби з соломки».

І місце – Квіка Роман
Гурток «Диво-лоза», керівник Дука Н.А.
Номінація «Вироби з лози».

І місце – Назаренко Назар, Рабешко Сергій, Набора Андрій
Гурток «Радіоелектронне конструювання», керівник Шпак В.В.
Номінація «Вироби з елементами електротехніки».

І місце – Колегова Мирослава
Гурток «Тістопластика», керівник Юрко Н.В.
Номінація «Вироби з тіста».

І місце – Діжурко Юлія
Гурток «Художня обробка шкіри», керівник Черпак Л.М. (Селецька ЗОШ)
Номінація «Вироби з шкіри».

ІІ місце – Грицюк Катерина
Гурток «Калинка», керівник Мерзун О.Ю. (Лісівська ЗОШ)
Номінація «Вироби з паперу».

ІІ місце – Мотрій Анастасія
Гурток «Бісероплетіння», керівник Криворучко С.М.
Номінація «Вироби з бісеру».

ІІ місце – Лавор Андрій
Гурток «Паперопластика», керівник Лавор О.А.
Номінація «Вироби з елементами електротехніки».

ІІ місце – Чудік Катерина
Гурток «Печворк», керівник Мотрій Т.А.
Номінація «Вироби з тканини».

ІІ місце – Колективна робота
Гурток «Виготовлення іграшок-сувенірів», керівник Федотова Г.Г. (Перебродівська ЗОШ)
Номінація «Аплікація з бісеру».

ІІ місце – Корінь Святослав
Гурток «Художня обробка деревини», керівник Бойко В.С.
(Бережківська ЗОШ)
Номінація «Випалювання».

ІІ місце – Карпович Вікторія
Гурток «Набивання голкою», керівник Кузіна М.П.
Номінація «Вишивка».

ІІІ місце – Криворучко Дмитро
Гурток «Юні квітникарі», керівник Криворучко С.М.
Номінація «Аплікація з тканини».

ІІІ місце – Лещук Юлія
Студія вишивки «Колорит», керівник Ващишина Г.Ф.
Номінація «Вишивка».

ІІІ місце – Правник Аліна
Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Будько Л.Ф. (Орв’яницька ЗОШ)
Номінація «Ізонитка».

ІІІ місце – Котяй Борис
Гурток «Юний художник», керівник Котяш В.П. (Великоозерянська ЗОШ)
Номінація «Живопис».

ІІІ місце – Колективна робота
Гурток «Виготовлення сувенірів», керівник Секан В.В. (ЗОШ № 2)
Номінація «Вироби з паперу».

ІІІ місце – Кузіна Тетяна
Гурток «Бісеринка», керівник Кузіна М.П.
Номінація «Вироби з бісеру».

ІІІ місце – Воробей Михайло
Гурток «Художня обробка деревини», керівник Бойко В.С.
(Бережківська ЗОШ)
Номінація «Вироби з дерева».

ІІІ місце – Мельник Руслана
Гурток «Тістопластика», керівник Криворучко С.М.
Номінація «Вироби з елементами електротехніки».


  

...