Дубровицький центр
позашкільної освіти
Досягнення

16 січня 2014

Переможці Всеукраїнських конкурсів

Всеукраїнська виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» ( 2010 р.)

Диплом ІІІ ступеня - Лясковець Роман

Гурток «Радіоелектронне конструювання», керівник Шпак В.В.

 Всеукраїнська виставка-конкурс з початкового технічного моделювання ( 2010 р.)

 ( Диплом ІІ ступеня– Борсук  Сергій

Гурток «Сірничок-чарівничок», керівник Шах В.С.

 Диплом ІІІ ступеняКолода Ігор

Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Лавор О.А.

Всеукраїнський гуманітарний конкурс «Космічні фантазії» ( 2010 р.)

 Диплом І ступеня –Андрієвський Віталій

Студія образотворчого мистецтва «Палітра», керівник Шах В.С.

 Всеукраїнська виставка-конкурс «Український сувенір» ( 2010 р.) 

 Диплом ІІІ ступеня – Дубровицький центр позашкільної освіти

 Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» ( 2011 р.)

Диплом І ступеня – Саковська Марина                                                            

Гурток «Вироби з природніх матеріалів», керівник Шах В.С.

Диплом ІІ ступеня - Якубович Вікторія                                                    

Гурток «М’яка іграшка», керівник Стасюк Н.А.

Всеукраїнська  виставка  з  початкового технічного моделювання ( 2011 р.)

Диплом І ступеня – Чудік Зоряна                                                             

Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Мотрій Т.А.

Диплом І ступеня – Степанюк Богдана                                                   

Гурток «М’яка іграшка», керівник Стасюк Н.А.

Диплом І ступеня – Рока Андрій                                                                     

Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Лавор О.А.

Всеукраїнська експедиція учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина - Україна» ( 2011 р.)

Анішкевич  Діана                                                                                        

Гурток «Історико-краєзнавчий», керівник Легка Л.Д. (Сварицевицька ЗОШ)

Всеукраїнський конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» ( 2012 р.)

Годунко Марія

Гурток «Барвисті вузлики», керівник Гурик Л.П.

 Всеукраїнська виставка-конкурс з початкового технічного моделювання ( 2012 р.)

Диплом І ступеня – Антосюк Ангеліна

Гурток «Бісероплетіння», керівник Криворучко С.М.

Диплом І ступеня – Конончук Олександра

Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Будько Л.Ф. (Орв’яницька ЗОШ)

 Всеукраїнська виставка-конкурс «Український сувенір» ( 2013 р.)

Диплом І ступеня - Осовський Денис

Гурток «Диво-лоза», керівник Дука Н.А.

Всеукраїнська виставка з початкового технічного моделювання - (2014 р.)

Диплом ІІ ступеня – Трум Олег, Дем’яненко Радіон

Гурток «Робота з соломкою», керівник Дука Н.А.

 

 

Всеукраїнський художній конкурс

«Календар GLOBE - 2015»

Диплом ІІ ступеня – Кушнір Ліна

Гурток «Цифрова фотографія» (Дубровицький НВК «Ліцей-школа»), керівник Кушнір В.В.


Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків «Природа України очима дітей в різні пори року» - (2014р.)

ІІ місце – Дем’яненко Ангеліна

Студія образотворчого мистецтва «Палітра», керівник Баракова О.В.

Номінація «Природа рідного краю навесні»

Всеукраїнська виставка-конкурс «Український сувенір»-2015

Диплом І ступеня – Трум Олег          

гурток «Початкове технічне моделювання», керівник гуртка Позняк О.В.

...
02 січня 2014

Переможці обласних конкурсів за 2014 рік

Обласний гуманітарний заочний конкурс «Космічні фантазії»

Обласні змагання з початкового  технічного  моделювання

Обласна виставка писанкарства «Воскресни, писанко!»

Обласна виставка-конкурс технічної творчості учнівської молоді "Наш пошук і творчість-тобі, Україно"

Обласний фестиваль дитячого кіно та телебачення "Веселка"

Обласний заочний огляд-конкурс драматичних колективів "З Україною в серці"

Обласний конкурс декоративно-ужиткового мистецтва "Знай і люби свій край"

Обласна виставка з оригамі «Паперовий світ»

Обласний конкурс з тканепластики «Оксамитовий рай»

Обласний конкурс-змагання учнівської молоді з радіоелектронного конструювання

Обласний конкурс-огляд внутрішнього та зовнішнього озеленення навчальних закладів «Галерея кімнатних рослин»

Обласний етап Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщини – Україна»                                                                                                                                                                        

...
02 січня 2014


Переможці районних конкурсів за 2014 рік



Районна виставка-конкурс з початкового технічного моделювання

Районний конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край»

Районна виставка, присвячена 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка

Районний етап Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху»

Районний заочний конкурс фоторобіт серед учнівської молоді "Моя Україно!"

Районний заочний гуманітарний конкурс "Космічні фантазії"


...