Дубровицький центр
позашкільної освіти
Досягнення

02 лютого 2011
.

Переможці обласних конкурсів за 2011р.



Обласний заочний конкурс «Космічні фантазії»


І місце – команда Дубровицького центру позашкільної освіти;

І місце – Степанюк Богдана
Студія образотворчого мистецтва «Палітра», керівник Шах В. С.

І місце –Салівонова Діана
Гурток «В’язання спицями та гачком», керівник Гурик Л. П.

ІІ місце – Перішко Андрій
Гурток «Радіоконструювання», керівник Шпак В. В.

ІІ місце – Пешко Дмитро
Гурток «Радіоконструювання», керівник Шпак В. В.

І місце –Рабешко Юрій
Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Рабешко О. М.(Лютинська ЗОШ)

ІІ місце –Кузіна Анна
Гурток «Ізонитка», керівник Кузіна М. П.

І місце – Красько Сергій
Гурток «Виготовлення сувенірів», керівник Красько В.Г. (Берестівська ЗОШ)


Обласна виставка з початкового технічного моделювання


ІІІ місце – команда Дубровицького центру позашкільної освіти.

ІІ місце – Рока Андрій
Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Лавор О.А.

ІІІ місце –Степанюк Богдана
Гурток «Тістопластика», керівник Шах В.С.

ІІІ місце – Чудік Зоряна
Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Мотрій Т.А.


Обласна виставка з писанкарства «Воскресни, писанко!»


ІІ місце – Колода Вікторія
Гурток «Барвистий пензлик», керівник Подик О. А.

ІІІ місце – Боковець Ірина
Гурток «В’язання спицями та гачком» , керівник Гурик Л.П.


Обласний конкурс декоративно-ужиткового мистецтва
«Знай і люби свій край»

ІІІ місце – Чудік Андрій
Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Рабешко О. М. (Лютинська ЗОШ)

ІІ місце – Добринська Олена
Гурток «Виготовлення сувенірів», керівник Красько Н. А. (Орв’яницька ЗОШ)

ІІ місце – Дука Ольга
Гурток «Тістопластика», керівник Шах В.С.

І місце – Шпаковський Іван
Гурток «Паперопластика», керівник Шпаковська О. А. (Крупівська ЗОШ)

І місце – Саковська Марина
Гурток «Конвалія», керівник Шах В.С.

ІІ місце – Якубович Вікторія
Гурток «Оберіг», керівник Лавор О.А.

ІІІ місце – Степанюк Богдана
Студія образотворчого мистецтва «Палітра», керівник Шах В.С.


Обласний конкурс-змагання юних фотолюбителів «Ми діти України»

ІІІ місце – Міщур Надія
гурток «Юні фотоаматори», керівник Тверда І. Д.


Обласні змагання учнівської молоді з судномодельного спорту

І місце –Позняк Віталій
Гурток «Судномоделювання», керівник Позняк О.В.

ІІ місце – Позняк Віталій
Гурток гурток «Судномоделювання», керівник Позняк О.В.

ХХ Міжнародний конкурсу дитячих малюнків  «Життя у лісах»(м. Женева)

Колядич Наталія
Гурток «Юний художник» (Великоозерянська ЗОШ), керівник Котяш В.П.

Олексієвець Наталія
Студія образотворчого мистецтва «Палітра», керівник Шах В.С.

Колядич Ірина
Гурток «Гармонія» (Заслуцька ЗОШ), керівник Коваль М.Л.

Харкевич Марина
Гурток «Юний художник» (Великоозерянська ЗОШ), керівник Котяш В.П.

Степанюк Богдана
Студія образотворчого мистецтва «Палітра», керівник Шах В.С.

Красько Ярослава
гурток «Барвистий пензлик», керівник Подик О.А.

Потапович Інна
Гурток «Юний художник» (Великоозерянська ЗОШ), керівник Котяш В.П.


Обласні змагання у відкритій першості серед учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації

ІІ місце – Руднік Валерій
Гурток «Спортивна радіопеленгація», керівник Шпак В.В.


Обласний заочний конкурс фоторобіт серед учнівської молоді «Моя Україно»

(молодша вікова категорія)

І місце – Ющик Роман
номінація «Позажанрове та експериментальне фото»
гурток «Юні фотоаматори», керівник Тверда І. Д.

ІІ місце – Ющик Роман
номінація «Портрет»
гурток «Юні фотоаматори», керівник Тверда І. Д.

ІІІ місце – Ющик Роман
номінація «Пейзаж»
гурток «Юні фотоаматори», керівник Тверда І. Д.

(середня вікова категорія)

І місце – Міщур Надія
номінація «Позажанрове та експериментальне фото»
гурток «Юні фотоаматори», керівник Тверда І. Д.

(старша вікова категорія)

ІІ місце – Бабко Марія
номінація «Позажанрове та експериментальне фото»
гурток «Юні фотоаматори», керівник Тверда І. Д.

ІІІ місце – Бабко Марія
номінація «Портрет»
гурток «Юні фотоаматори», керівник Тверда І. Д.

Обласні змагання учнівської молоді з оригамі

ІІІ місце – команда Дубровицького центру позашкільної освіти

ІІІ місце – Саковська Марина
Гурток «Казка оригамі», керівник Лавор О.А.

Обласна виставка-конкурс з оригамі «Паперовий світ»

І місце – Кулик Ірина
Гурток «Казка оригамі», керівник Лавор О.А.

ІІ місце – Лавор Андрій
Гурток «Казка оригамі», керівник Лавор О.А.

ІІІ місце – Моторко Наталія
Гурток «Юні квітникарі», керівник Криворучко С.М.

...
20 січня 2011



Переможці районних конкурсів за 2011 рік


Районна виставка з початкового технічного моделювання
 

 І місце –Кондратюк Владислав

Гурток  «Початкове технічне моделювання», керівник Рабешко О.М. (Лютинської ЗОШ)

І місце – Степанюк Богдана

Гурток – «Тістопластика», керівник Шах В.С.

І місце – Боковець Ірина

Гурток  «В’язання спицями та гачком» , керівник Гурик Л.П.

І місце – Рока Андрій

Гурток    «Початкове технічне моделювання», керівник Лавор О.А.

ІІ місце – Вальковець Юлія

Гурток  «Світ оригамі», керівник Герасимчук І.Ф..

ІІ місце – Галушко Діана

Гурток «Майстрині Полісся», керівник Надієвець Л.М.

(Сварицевицька  ЗОШ)

ІІІ місце – Колективна робота

гурток  «Калинка», керівник Мерзун О.Ю.  (Лісівська ЗОШ)

 

Районна виставка з писанкарства «Воскресни, писанко!»

І місце – Шолота Тетяна

Гурток  «Барвистий пензлик», керівник Подик О. А.

І місце – Колективна робота

Гурток  «Майстрині Полісся», центру позашкільної освіти,керівник Надієвець Л. М.


Районний конкурс декоративно-ужиткового мистецтва«Знай і люби свій край»

І місце – Колективна робота

Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Рабешко О.М. (Лютинська ЗОШ)

І місце – Чудінович Ольга

Гурток  «Майстрині Полісся», керівник Надієвець Л.М.(Сварицевицька  ЗОШ) 

І місце – Клочкова Юлія

Гурток  «Макраме», керівник Гурик Л. П.

І місце – Боковець Ірина

Гурток  «В’язання спицями та гачком», керівник Гурик Л.П.

І місце – Добринська Олена

Гурток «Виготовлення сувенірів» , керівник Красько Н.А.(Орв’яницька ЗОШ)

І місце – Галушко Дарина

Гурток  «Майстрині Полісся», керівник Надієвець Л.М.(Сварицевицька ЗОШ)

І місце – Дука Ольга

Гурток «Тістопластика», керівник Шах В. С.

І місце –Кулик Ірина

Гурток  «Казка оригамі», керівник Лавор О.А.

І місце – Шпаковський Іван

Гурток  «Паперопластика», керівник Шпаковська О.А. (Крупівська ЗОШ)

І місце – Красько Сергій

Гурток  «Виготовлення сувенірів», керівник Красько В.Г.(Берестівська ЗОШ)

І місце – Дука Вікторія

Студія   вишивки «Колорит», керівник Ващишина Г. Ф.

І місце – Степанюк Богдана

Студію  образотворчого мистецтва «Палітра», керівник   Шах В. С.

І місце –Якубович Вікторія

Гурток  «Оберіг», керівник Лавор О.А.

І місце – Вишневська Іванна

Гурток  «Виготовлення сувенірів», керівник Мерзун О.Ю.(Лісівська ЗОШ)

І місце – Саковська Марина

Студія флористики «Конвалія», керівник  Шах В.С.

І місце – Остапович Вікторія

Гурток  «Ліплення з глини», керівник Мотрій Т. А.

ІІ місце – Колективна робота

Гурток  «Виготовлення сувенірів», Мазанович Р.П.(Туменська ЗОШ)

ІІ місце – Стельмах Аліна

Гурток  «Початкове технічне моделювання», керівник Красько Н.А. (Орв’яницька ЗОШ)

ІІ місце –Котяш Наталія

Гурток  «Паперопластика», керівник  Мотрій  Т.А.

 

Районний конкурс дитячого малюнка «Безпека та мир в Україні»

І місце – Колядич Наталія

Гурток «Юний художник», керівник Котяш В. П.(Великоозерянська ЗОШ)

ІІ місце – Самойлова Діана

Гурток «Юний художник», керівник Котяш В. П.(Великоозерянська ЗОШ)

І місце – Жакун Наталія

Студія образотворчого мистецтва «Веселка», керівник Бруяка М.М.(Залузька ЗОШ)

ІІ місце – Жакун Артем

Студія образотворчого мистецтва «Веселка», керівник Бруяка М.М.(Залузька ЗОШ)

ІІІ місце – Тенюка Наталія

Студія образотворчого мистецтва «Палітра», керівник Мотрій Т.А.

 

Районна виставка з тканепластики «Оксамитовий рай»

 І місце  - Бобікова Ганна

Гурток «Юні квітникарі»,  керівник Криворучко С.М.

І місце  - Кулик Ірина

Гурток «Диво-пелюстка», керівник Лавор О.А.

І місце  - Шпаковська Марія

Гурток «Паперопластика», керівник Шпаковська О.А.(Крупівська ЗОШ)

І  місце – Зданевич Іванна

Гурток «Сувенір», керівник Юрко Н.В.(ЗОШ № 2 м. Дубровиця)

І місце  - Пришко Марія

Гурток «Народна іграшка», керівник Лавор О.А.

  ІІ місце – Чудік Зоряна

Студія вишивки «Колорит», керівник Ващишина Г.Ф.


Районний заочний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії»

І місце – Олексієвець Наталія

Гурток «Барвисті вузлики», керівник Гурик Л.П.

І місце – Колективна робота

Гурток «Бісероплетіння», керівник Савич Л.В. (Миляцька ЗОШ)

 І місце – Полєшко Марія

Гурток «Майстрині Полісся», керівник Надієвець Л.М.(Сварицевицька ЗОШ)

І місце – Пешко Дмитро, Ревук Владислав. Буткевич Дмитро

Гурток «Радіоелектронне конструювання», керівник Шпак В.В.

І місце – Полюхович Михайло

Гурток «Тістопластика», керівник Юрко Н.В. (ЗОШ № 2 м. Дубровиця)

І місце – Гурик Софія

Гурток «Декупаж», керівник Гурик Л.П.

І місце – Ярмошевич Олександр

Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Рабешко О.М. (Лютинська ЗОШ)

І місце – Антосюк Ангеліна

Гурток «Диво-пелюстка», керівник Лавор О.А.

І місце – Колективна робота

Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Бандура П.М.

І місце – Буткевич Валентин

Гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Бандура П.М.

І місце – Чудінович Яна

Гурток «Юний художник», керівник Котяш В. П.(Великоозерянська ЗОШ)

ІІ місце – Столярець Дарина

Студія образотворчого мистецтва «Палітра», керівник Мотрій Т.А.

ІІ місце – Колядич Наталія

Гурток «Юний художник», керівник Котяш В. П.(Великоозерянська ЗОШ)

ІІ місце  - Альпіні Андрій

Гурток «Тістопластика»,  керівник Криворучко С.М.

ІІ місце  - Кузіна Тетяна

Гурток «Ізонитка»,  керівник Кузіна М.П.

ІІ місце  - Шпаковський Іван

Гурток «Паперопластика», керівник Шпаковська О.А.(Крупівська ЗОШ)

ІІІ місце – Максимович Катерина

Гурток «Юний художник», керівник Котяш В. П.(Великоозерянська ЗОШ)

ІІІ місце – Чудік Зоряна

Студія вишивки «Колорит», керівник Ващишина Г.Ф.

...