ОБЛАСНИЙ ЕТАП ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ ПАТРІОТИЧНОЇ ПІСНІ «ПОЛІСЬКА СІЧ»
13 листопада 2023

ОБЛАСНИЙ  ЕТАП ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ

ПАТРІОТИЧНОЇ   ПІСНІ «ПОЛІСЬКА СІЧ»

Навчально-методичним центром естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області з 16 по 27 жовтня 2023 року в рамках проєкту «Арт-терапія для дітей війни» було проведено традиційний обласний конкурс патріотичної пісні «ПОЛІСЬКА СІЧ» серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти. У конкурсі взяли участь учнівські колективи та окремі виконавці закладів освіти Рівненщини віком від 6 до 18 років. Через повномасштабну війну, яку розпочала росія проти України, існує реальна загроза для життя та здоров’я мирних мешканців Рівненщини. Тому для безпеки всіх учасників фестиваль-конкурс  проходив дистанційно.

Цьогоріч для участі в конкурсі надійшло 85 електронних заявок від переможців відбіркових етапів, які були проведені органами управління освітою територіальних громад, сіл, селищ, міст. На розгляд журі було представлено конкурсні твори у таких номінаціях: «Солісти» та «Ансамблі».

         Дует Дубровицького  ліцею у складі Потерайко Вікторії та Столярчук Богдани (переможець відбіркового етапу),  гідно представив Дубровицьку ТГ на обласному фестивалі-конкурсі, здобув ІІ місце у третій (старшій) віковій категорії – від 15 до 18 років, у номінації «Ансамблі».

  

Щиро вітаємо Вікторію Потерайко, Богдану Столярчук  та  їх наставника    Маргариту Голубовську!

Бажаємо невичерпного натхнення та перемог у подальших конкурсних випробуваннях!