Дубровицький центр
позашкільної освіти
ОБЛАСНИЙ ГУМАНІТАРНИЙ КОНКУРС «КОСМІЧНІ ФАНТАЗІЇ»
02 квітня 2019

ОБЛАСНИЙ ГУМАНІТАРНИЙ КОНКУРС 
«КОСМІЧНІ ФАНТАЗІЇ»

28 лютого 2019 року в приміщенні Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулося відкриття виставки кращих робіт обласного гуманітарного конкурсу “Космічні фантазії”.
Цьогоріч на розгляд журі конкурсу було представлено 308 робіт із 23 закладів освіти області. На конкурс були подані кращі роботи вихованців центру позашкільної освіти та учнів закладів освіти Дубровицького району, переможці районного гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії».
За результатами роботи журі у числі переможців та призерів є учні нашого району. 

Номінація «ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО»:

Вироби з ниток:
І місце -Кузін Сергій, вихованець гуртка «Набивання голкою» центру позашкільної освіти, за роботу «Сузір’я Стрільця». 

Ізонитка:
ІІ місце -Коханевич Роман, учень 8 класу Сварицевицького НВК, за роботу «Політ у Космос».

Вироби з дерева:
ІІІ місце -Курач Тарас та Жовта Олександра, вихованці гуртків «Початкове технічне моделювання» та «Художня обробка деревини» центру позашкільної освіти, за роботу «До зоряних галактик».

Бісероплетіння:
ІІІ місце -Крижик Марина, вихованка гуртка «Бісероплетіння» центру позашкільної освіти, за роботу «Планета Земля».

Пластика:
ІІІ місце -Волкомурова Дарина, вихованка гуртка «Тістопластика» центру позашкільної освіти, за роботу «Гості з Космосу».

Макети:
ІІІ місце -
Свиридон Анжеліка, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» центру позашкільної освіти, за роботу «Космічна тарілка».

Номінація «ЛІТЕРАТУРА ТА ЖУРНАЛІСТИКА»:

Поезія (молодша вікова категорія):
І місце -
Гайдиш Вероніка, учениця 4 класу Кривицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, за роботу «Сузір’я Поезії».

Казка (молодша вікова категорія):
ІІ місце -Буткевич Валентин, учень 5 класу Орв’яницького НВК, за роботу «Казка про мрію».

Сценарій заходу:
І місце -колектив учнівської ради «Лідер» Туменського НВК, за роботу «Космічна подорож галактикою безмежного світу». 

Номінація «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»:

Живопис (старша вікова категорія):
І місце -Богатько Аліна, учениця 9 класу Вербівського НВК, за роботу «Найближча межа».

Графіка (молодша вікова категорія):
ІІІ місце -Лясковець Олександр, учень 5 класу Селецького НВК, за роботу «Космічна архітектура».

Вітаємо переможців та призерів! Творчої наснаги та успіхів у 
                              подальших конкурсах!