Дубровицький центр
позашкільної освіти
РАЙОННИЙ ЗАОЧНИЙ ГУМАНІТОРНИЙ КОНКУРС "КОСМІЧНІ ФАНТАЗІЇ"
19 лютого 2019

РАЙОННИЙ ЗАОЧНИЙ ГУМАНІТОРНИЙ КОНКУРС 

"КОСМІЧНІ ФАНТАЗІЇ"

 

         На базі Дубровицького центру позашкільної освіти було проведено районний заочний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії».

         У конкурсі взяли участь центр позашкільної освіти та 28 закладів освіти району:Бережницький, Берестівський,Колківський, Вербівський,  Лютинський, Мочулищенський,Орв’яницький, Сварицевицький,Селецький, Туменський, Перебродіський, Трипутнянський, Залузький, Заслуцький, Будимлянський, Жаденський,  Нивецький, Підліснянський НВК; Дубровицька №1, Дубровицька №2, Висоцька, Крупівська,   Кривицька,  Людинська, Бережківська ЗОШ та Лісівська, Озерська, Зеленська філії Сварицевицького НВК.

            На конкурс було подано 92  роботи, з них – 9 робіт вихованців гуртків  центру позашкільної освіти. Найкращі 22 роботи представлені на обласний етап  конкурсу, в тому числі  9  виробів вихованців гуртків центру позашкільної освіти.

Згідно з рішенням журі грамотами управління  освіти, молоді та спорту  Дубровицької районної державної адміністрації за зайняті призові місця у районному заочному гуманітарному конкурсі "Космічні фантазіїї" нагороджено: 

РЕЗУЛЬТАТИ>>>>>>>>>>>>>>

ФОТОГАЛЕРЕЯ>>>>>>>>>>>>>

Вітаємо переможців та чекаємона хороші  результати в обласному етапі!