РАЙОННИЙ ЗАОЧНИЙ ГУМАНІТОРНИЙ КОНКУРС "КОСМІЧНІ ФАНТАЗІЇ"
19 лютого 2019

РАЙОННИЙ ЗАОЧНИЙ ГУМАНІТОРНИЙ КОНКУРС 

"КОСМІЧНІ ФАНТАЗІЇ"

 

         На базі Дубровицького центру позашкільної освіти було проведено районний заочний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії».

         У конкурсі взяли участь центр позашкільної освіти та 28 закладів освіти району:Бережницький, Берестівський,Колківський, Вербівський,  Лютинський, Мочулищенський,Орв’яницький, Сварицевицький,Селецький, Туменський, Перебродіський, Трипутнянський, Залузький, Заслуцький, Будимлянський, Жаденський,  Нивецький, Підліснянський НВК; Дубровицька №1, Дубровицька №2, Висоцька, Крупівська,   Кривицька,  Людинська, Бережківська ЗОШ та Лісівська, Озерська, Зеленська філії Сварицевицького НВК.

            На конкурс було подано 92  роботи, з них – 9 робіт вихованців гуртків  центру позашкільної освіти. Найкращі 22 роботи представлені на обласний етап  конкурсу, в тому числі  9  виробів вихованців гуртків центру позашкільної освіти.

Згідно з рішенням журі грамотами управління  освіти, молоді та спорту  Дубровицької районної державної адміністрації за зайняті призові місця у районному заочному гуманітарному конкурсі "Космічні фантазіїї" нагороджено: 

РЕЗУЛЬТАТИ>>>>>>>>>>>>>>

ФОТОГАЛЕРЕЯ>>>>>>>>>>>>>

Вітаємо переможців та чекаємона хороші  результати в обласному етапі!