Бурштинові таланти 2017
28 травня 2017

Бурштинові таланти 2017

У рамках святкування Міжнародногодня  захисту дітей 28 травня 2017 року у районному Будинку культури відбувся фінал  районного фестивалю-конкурсу талановитих дітей «Бурштинові таланти 2017».

Фіналу фестивалю-конкурсу передував відбірковий тур, який проходив з 27 по 31 березня 2017 року, згідно з графіком: на базах  Миляцької  та Висоцької  об’єднаних територіальних громад, Сварицевицького НВК та  центру позашкільної освіти серед учнів 5-8 класів.

   Фестиваль-конкурс проходив у трьох номінаціях: вокальне мистецтво, хореографічне мистецтво та оригінальне мистецтво.У кожній номінації  на розгляд журі  у фіналі було представлено чотирьох конкурсантів, серед яких визначено найкращих.

      Отож, відповідно до рішення журі,  

Дипломами переможців у номінації «Вокальне мистецтво» нагороджений  дует  «Коралі» у складі  Осецької Ярослави та  Дячук Олександри, учениць Дубровицького  НВК «Ліцей-школа»;

у номінації «Хореографічне мистецтво» -  Пришко Валентина,  учениця  Дубровицького  НВК «Ліцей-школа»;

у номінації «Оригінальне мистецтво» -Галушко Михайло, учень Сварицевицького  НВК.

Дипломами лауреатів районного фестивалю-конкурсу  талановитих дітей  «Бурштинові таланти 2017» нагороджені:

у номінації «Вокальне мистецтво»:

Конончук Олександра, учениця Орв’яницького НВК;

Шевчук Наталія, учениця Крупівської ЗОШ;

Мосійчук Юлія, учениця  Селецького  НВК;

у номінації «Хореографічне мистецтво»:

хореографічний колектив  «Джаст-денс», Дубровицького  НВК «Ліцей-школа»;

хореографічний колектив «Вишеньки-черешеньки», Дубровицького НВК «Ліцей-школа»;

хореографічний  колектив «Ровесник», Орв’яницького  НВК;

у номінації «Оригінальне мистецтво»:

Жакун Назарій, учень Бережківської ЗОШ;

Красько Дарина, учениця Берестівського НВК;

Степанюк Руслан, учень  Дубровицької ЗОШ № 1.

       На цьогорічний районний  фестиваль-конкурс талановитих дітей «Бурштинові таланти  2017»  були запрошені  гості: ансамбль танцю «Карамель» та вокальна студія  «Музыкальная капель» Столінського  районного центру дитячої творчості Республіки  Білорусь.  Гості приємно  вразили глядачів та учасників фестивалю запальними танцями та колоритом  білоруських пісень.  Тому, за зразковий виступ та за популяризацію культури та традицій білоруського народу колективи  були нагороджені Подяками управління освіти, молоді та спорту Дубровицької райдержадміністрації.

Всі учасники фестивалю-конкурсу  та гості свята отримали   солодкі подарунки.

           Фестиваль відбувся за сприяння Народного депутата України Василя Петровича Яніцького, голови Дубровицької  районної державної  адміністрації Миколи Михайловича  Петрушка, голови Дубровицької  районної  ради  Миколи  Миколайовича  Кухарця, керівника ТОВ "Транс логістик центр" Геннадія Леонідовича Конончука.

          Приємно, що у нас  на Поліссі  стільки талановитих дітей! Переповнює радість  за  переможців та за  всіх учасників фестивалю. Вдячні  їм за  уміння полонити серця глядачів та дарувати тепло своїх сердець оточуючим. Бажаємо всім миру, здоров’я,  успіхів та нових  творчих злетів.

           Кожна людина — це цілий світ. І тільки сила мистецтва дає нам змогу пізнати ці світи.  


ФОТОГАЛЕРЕЯ ТУТ >>>>>>>>>>>>

ВІДЕО: