Вшанування героїв Небесної сотні
20 лютого 2015
ВШАНУВАННЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ
20 лютого працівники Дубровицького центру позашкільної освіти долучилися до організації та проведення у Дубровиці мітингу-реквієму «Небесна сотня», до якого підготували банери
![](/upload/text/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%8F%20%D0%BF%D0%B0%D0%BF%D0%BA%D0%B0%201/DSCN7692.jpg)
з фотопортретами загиблих учасників акцій протесту (Євромайдану) у грудні 2013 – лютому 2014 року, яких 21 лютого 2014 року офіційна влада України юридично визнала жертвами Майдану.
У день річниці тих бурхливих подій героїв Небесної сотні прийшли вшанувати і представники влади, і учасники Майдану, які поділилися своїми спогадами, і багато небайдужих наших містян.
Під час вшанування загиблих хвилиною мовчання лунала жалобна пісня «Пливе кача…».
Ще довго після закінчення мітингу перехожі вдивлялися в обличчя загиблих Героїв, які посміхалися з фото – і важко було збагнути що цих людей уже рік немає серед живих.