Дубровицький центр
позашкільної освіти
Районний конкурс «Знай і люби свій край»
18 квітня 2013


Районний конкурс "Знай і люби свій край"        

         З  15  по 18   квітня  2013 року на базі Дубровицького центру  позашкільної освіти був проведений районний конкурс декоративно-ужиткового та  образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

         У конкурсі взяли участь 27 навчальних закладів.

          На конкурс було представлено 166 робіт з розділів «Декоративно-ужиткове мистецтво» та «Образотворче мистецтво», які поділялися на секції, передбачені Положенням про проведення даного заходу.

         Найбільшу кількість робіт подано в секціях  «Художня вишивка»,  «Бісероплетіння», менше – «Живопис, графіка». Дуже мала кількість поданих на конкурс робіт, як і минулого року, з секцій «Вироби зі шкіри», «Художнє плетіння, ткацтво».

 Згідно з рішенням журі визнано переможцями:

         1.1. Секція «Художнє різьблення по дереву»:

І місце – Харкевича Олега, учня Великоозерянського НВК,вікова категорія 11-15 років;

ІІ місце – Вабіщевича Анатолія, учня Берестівського НВК, вікова категорія 6-10 років;

ІІІ місце –  Бородкіна Дмитра, вихованця гуртка «Художня обробка деревини» центру позашкільної освіти (Залузький НВК), вікова категорія 11-15 років;

1.2. Секція «Художнє плетіння, ткацтво»:

І місце – Гіль Яну, ученицю Кривицької ЗОШ І-ІІІ ст., вікова категорія 11-15 років;

ІІ місце – Якубович Вікторію, ученицю Селецького НВК, вікова категорія 16-18 років;

– Задорожну Катерину, ученицю Берестівського НВК, вікова категорія 16-18 років;

ІІІ місце – Котяй Марину, ученицю В.Черемельської ЗОШ І-ІІ ст., вікова категорія 11-15 років;

1.3. Секція «Вироби зі шкіри»:

І місце– Ольховик Людмилу, вихованку гуртка «Художня обробка шкіри» центру позашкільної освіти, (Селецький НВК), вікова категорія 11-15 років;

ІІ місце – Велику Наталію, ученицю Селецького НВК, вікова категорія 16-18 років;

ІІІ місце –  Діжурко Іванну, ученицю Туменського НВК, вікова категорія 6-10 років.

1.4.  Секція «Художня вишивка»:

І місце – Колядич Софію, Корінь Ольгу, учениць Заслуцького НВК, вікова категорія 11-15 років;

ІІ місце – Герасимчук Ніну, вихованку гуртка «Дивосвіт» центру позашкільної освіти (Мочулищенський НВК), вікова категорія 16-18 років;

– Твердун Наталію, ученицю НВК «Ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.» м.Дубровиці, вікова категорія 11-15 років;

ІІІ місце –  Ващишину Євгенію, ученицю  Селецького НВК, вікова категорія 16-18 років.

1.5. Секція «Народна лялька»:

І місце – Боярин Оксану, ученицю  Дубровицької  ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. вікова категорія 16-18 років;

ІІ місце – Лавора Андрія, вихованця гуртка «Народна іграшка» центру позашкільної освіти, вікова категорія 11-15 років;

ІІІ місце – Котяш Ларису, вихованку гуртка «Виготовлення сувенірів» центру позашкільної освіти,  (Залузький НВК)вікова категорія 11-15 років;

– Сидоришину Юлію, ученицю Селецького НВК, вікова категорія 16-18 років.

1.6. Секція «Вироби з тіста»:

І місце – Рембезі Назарія, учня  Дубровицької  ЗОШ № 2 І-ІІІ ст., вікова категорія 11-15 років;

ІІ місце – Кушнір Ліну,  ученицю  НВК «Ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.» м.Дубровиці, вікова категорія 11-15 років;

ІІІ місце – Кібиш Дарину, ученицю Підлісненського НВК, вікова категорія 6-10 років;

– колектив гуртка «Етюд» Кривицької ЗОШ І-ІІІ ст., вікова категорія 6-10 років;

1.7. Секція «Декоративний розпис, народний живопис»:

І місце – Фурсович Надію, ученицю Трипутнянського НВК, вікова категорія 11-15 років;

ІІ місце – Будько Тетяну, ученицю Орв’яницького НВК,вікова категорія 16-18 років;

ІІІ місце – Никонець Софію, ученицю Підлісненського НВК, вікова категорія 6-10 років.

1.8. Секція «Бісероплетіння»:    

І місце – Олексійовець Зоряну, ученицю Колківського НВК, вікова категорія 11-15 років;

ІІ місце – Герасимчук Ірину, ученицю ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. м.Дубровиці, вікова категорія 6-10 років;

– Катрук Анну, Рабович Віту, Омельчук Марію, Ярощук Тетяну, учениць Трипутнянського НВК, вікова категорія 16-18 років;

ІІІ місце – колектив гуртка «Бісероплетіння», (Миляцький НВК),вікова категорія 11-15 років;

– Бовгиру Анну, ученицю Орв’яницького НВК, вікова категорія 16-18 років.

1.9. Секція «Ізонитка»:

І місце – Скаржинець Анастасію, ученицю Орв’яницького НВК, вікова категорія 11-15 років;

ІІ місце –  Петрушко Діану,ученицю  Селецького НВК, вікова категорія 11-15 років.

ІІІ місце – Приходько Марину, ученицю Золотинської ЗОШ І-ІІ ст., вікова категорія 11-15 років.

1.10.  Секція «Вироби з соломки»:

І місце – Дуку Іллю,вихованця гуртка «Солом’яний край» центру позашкільної освіти, вікова категорія 11-15 років;

ІІ місце – Семенчука Владислава, учня 7 класу Кривицької ЗОШ І-ІІІ ст.,вікова категорія 11-15 років;

– Родзін Віту, ученицю Заслуцького НВК, вікова категорія 6-10 років;

ІІІ місце – Гончарова Тараса, учня  Трипутнянського НВК, вікова категорія 6-10 років.

2. Розділ «Образотворче мистецтво»:

2.1. Секція «Графіка»:

І місце – колектив студії образотворчого мистецтва «Палітра» центру позашкільної освіти, вікова категорія 6-10 років;

ІІ місце – Берестень Діану, ученицю НВК «Ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.» м.Дубровиці, вікова категорія 6-10 років;

ІІІ місце – Шинкарук Вікторію, ученицю Берестівського НВК, вікова категорія 16-18 років.

2.2. Секція «Живопис»:

І місце – Патрикей Надію,  вихованку студії образотворчого мистецтва  «Веселка» центру позашкільної освіти (Залузький НВК),вікова категорія 11-15 років;

ІІ місце – Тверду Аліну,  вихованку гуртка «Юний художник» центру позашкільної освіти (Великоозерянський НВК), вікова категорія 11-15 років;

ІІІ місце – колектив учнів Мочулищенського НВК, вікова категорія 11-15 років.