Дубровицький центр
позашкільної освіти
ПІДСУМКИ РАЙОННОГО КОНКУРСУ ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА «УКРАЇНА БЕЗ КОРУПЦІЇ»
12 листопада 2019

ПІДСУМКИ РАЙОННОГО КОНКУРСУ ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА 

«УКРАЇНА БЕЗ КОРУПЦІЇ»

Відповідно до листа управління  освіти, молоді та спорту Дубровицької районної державної адміністрації від 10.10.2019 №1595/01-21/19  на базі центру позашкільної освіти 08 листопада  2019 року проходив районний конкурс  дитячого малюнка «Україна без корупції!»

На конкурс було подано 62 малюнки, які представили 19 закладів освіти району: НВК «Ліцей-школа», Колківський, Будимлянський, Великоозерянський, Заслуцький, Миляцький, Лісівський,   Нивецький, Велюнський,  Мочулищенський, Берестівський, Перебродівський, Туменський, Трипутнянський НВК; Дубровицька №1, Бережківська, Висоцька, Золотинська ЗОШ;  центр позашкільної освіти. 

         Згідно з рішенням журі визнано переможцями,

Молодша вікова категорія:

І місце – Маркевич Соломія, вихованка студії образотворчого мистецтва "Юні Пікассо" центру позашкільної освіти 

І місце – Яковець Олеся, учениця  Великоозерянського  НВК

І місце – Серко Ілля, учень Золотинської ЗОШ І-ІІ ст.

І місце – Балашук Евеліна, учениця  Берестівського НВК

І місце – Овчарова Богдана, учениця Дубровицького НВК «Ліцей-школа»

ІІ місце – Базилевич Анна, учениця Золотинської ЗОШ І-ІІ ст.

ІІ місце – Стельмах Кароліна, учениця Будимлянського НВК

ІІІ місце – Рожко Надія, учениця Золотинської ЗОШ І-ІІ ст.

Середня вікова категорія:

І місце  – Лавор Тетяна, учениця Дубровицького НВК «Ліцей-школа»

І місце –  Пляшко Ірина, учениця Золотинської ЗОШ І-ІІ ст.

І місце – Мерзіна Аліна, учениця  Берестівського НВК

ІІ місце – Сало Владислав, учень Миляцького НВК

ІІ місце – Базилевич Аліна, учениця Золотинської ЗОШ І-ІІ ст.

ІІ місце – Поліщук Вікторія, учениця Дубровицького НВК «Ліцей-школа»

ІІІ місце – Лавор Ілона, учениця Нивецького НВК

ІІІ місце – Ляшко Марія, учениця Трипутнянського НВК

ІІІ місце – Шугалевич Вікторія, учениця Велюнського НВК

ІІІ місце – Семенюк Даніела, учениця ЗОШ І-ІІІ ст.№1 м.Дубровиця.

Старша  вікова категорія:

І місце –  Пришко Валентина, учениця Дубровицького НВК «Ліцей-школа»

І місце – Антосюк Ангеліна, вихованка студії образотворчого мистецтва «Юні Пікассо» центру позашкільної освіти

ІІ місце – Косючек Ольга, учениця Висоцької ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце – Василевич Марія, учениця Перебродівського НВК.


Малюнки учнів, які  посіли перші місця у всіх вікових категорія будуть представляти наш район на обласному конкурсі.