Обласний збір лідерів учнівського самоврядування
20 травня 2015

ОБЛАСНИЙ ЗБІР ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

 

        20 травня 2015 року на базі Рівненського міського Палацу дітей та молоді відбувся ІХ обласний  збір  лідерів учнівського самоврядування з теми «Лідерство на благо суспільства», у якому взяли участь 80 старшокласників та 18 координаторів учнівського самоврядування із 18 територіальних одиниць області. Наш район представляли Міщур Надія, голова районної ради старшокласників та Мирослава Антосюк, координатор учнівського самоврядування району.

         Збір проведено з метою підведення підсумків роботи обласної ради старшокласників Рівненщини у поточному навчальному році, надання кваліфікованої навчальної, інформаційної та методичної допомоги учням навчальних закладів області для розвитку соціальної активності і усвідомленої суспільної позиції молоді; формування патріотизму у дітей та учнівської молоді; виховання почуття самосвідомості, творчої ініціативи.

       З вітальним словом виступила головний спеціаліст управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації, координатор обласної ради старшокласників “ІМПУЛЬС” Ровкач Ангеліна Василівна.

У рамках збору відбулись:        

  • патріотичний захід «З Україною в серці», у якому взяли участь воїни, учасники антитерористичної операції; голова та представники благодійного фонду «Рідна країна»; волонтери організації «Допомога армії. Рівне» та лідери учнівського самоврядування області;         сесія обласної ради старшокласників з теми: «Підсумки роботи обласної ради старшокласників та шляхи удосконалення її діяльності у 2015-2016 навчальному році»;
  • круглий стіл для координаторів лідерського руху з метою обміну досвідом роботи районних (міських) осередків учнівського самоврядування; 
  • ІІ (очний) етап обласного конкурсу на кращу символіку обласної ради старшокласників (команда Дубровицького району була відповідальна за проведення конкурсу).
         На цьогорічному зборі лідери мали унікальну можливість поспілкуватись із справжніми патріотами – захисниками нашої Батьківщини а також вручити їм малюнки,
сувеніри та обереги. До хорошої справи долучилися і вихованці Дубровицького центру позашкільної освіти. Вони передали бійцям власноруч виготовлені сувеніри. Справнім подарунком та окрасою зустрічі стала концертна програма вихованців художніх колективів Рівненського міського Палацу дітей та молоді.

      Ініціативною групою лідерів учнівського самоврядування області підготовлено подарунки та відеозвернення для дітей із Маріуполя з метою консолідації у боротьбі за єдність та цілісність України, нероздільність її території та народу, що її населяє.

         Переможцем конкурсу на кращу символіку обласної ради старшокласників у номінації «гімн обласної ради старшокласників» визнано Дубровицьку районну раду старшокласників  «Лідер».

        На закритті збору вручено подяки управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації найактивнішим лідерам учнівського самоврядування області. Відрадно, що таку нагороду отримала і Надія Міщур, голова Дубровицької районної ради старшокласників «Лідер».