Конкурсно-розважальна програма «Лідер року – 2014»
16 грудня 2014

Конкурсно-розважальна програма «Лідер року – 2014»

Ми живемо у світі, який стрімко розвивається, у світі, де кожний ранок нового дня народжує нові ідеї для побудови майбутнього.І основна складова цього світу – це людина, яка має в собі високий потенціал, вірить у свою справу і чітко знає, чого хоче у цьому житті. Саме серед таких особистостей, лідерів Дубровицького району, було проведено конкурс «Лідер року». За це звання змагалися одинадцятеро старшокласників. Всі вони цілеспрямовані, сповнені життєвої енергії, наполегливі, здатні організувати колектив.

З вітальним словом до усіх присутніх звернулася голова журі Галина Захарівна Рабешко, головний спеціаліст відділу освіти. Вона зазначила, що роки навчання в старших класах – це час для наполегливої праці, професійного визначення, вибір власної життєвої позиції, найщасливіші роки бажання жити і творити і побажала всім наполегливості, працелюбності та досягнення поставлених цілей.

Учасники змагалися у конкурсах «Самопрезентація» (оцінювалися вміння і навички публічного виступу, а також впевненість, змістовність, логічність виступу); «Робота з залом» (демонстрація організаторських здібностей, вміння залучити усіх присутніх до певного виду діяльності); «Реклама свого органу учнівського комітету» (вміння зацікавити слухачів своєю діяльністю); «Питання опоненту» (вміння публічно виступати, логічно мислити, при цьому пам’ятати про свій імідж).

По закінченню конкурсної програми до зали завітав св. Миколай зі своїми помічниками. Він привітав усіх з наступаючими новорічними святами та  роздав солодощі.

За підрахунком балів «Лідером року - 2014» стала Дерачиць Ніна, заступник голови учнівського комітету Туменського НВК.  А в номінаціях  перемогу здобули:

 «Творча особистість»  - Васькевич Софія, голова учнівського комітету Орв’яницького НВК; 

«Новатор» - Міщур Надія, голова районної ради старшокласників, учениця ЗОШ І-ІІІ ст..№2 м.Дубровиця.;

«Оратор»  - Яковець Євгенія, голова учнівського Бережківської ЗОШ І-ІІІ ст..

«Ерудит» -  Галушко Дарина,  голова учнівського комітету  Сварицевицького НВК;

 «Публічна діяльність» -  Жакун Богдана, голова учнівського комітету  Залузької ЗОШ І-ІІІ ст.

Переможець конкурсу  нагороджений пам’ятною статуеткою, а всі учасники    -  грамотами та подяками відділу освіти. 

ПЕРЕГЛЯНУТИ  ФОТО  ТУТ>>>>>>>>