Дубровицький центр
позашкільної освіти
Виставка-конкурс «Український сувенір»
13 грудня 2013



Виставка-конкурс «Український сувенір»



13 грудня 2013 року у Дубровицькому центрі позашкільної освіти була проведена  виставка «Український сувенір». 

         У виставці-конкурсі взяли участь всі керівники гуртків науково-технічного напряму центру позашкільної освіти. На розсуд журі були представлені вироби, виготовлені з лози, дерева, трави, тканини, паперу, сірників, шкіри, які відповідають поняттю «сувенір» і представляють собою зразки традиційних та копії стародавніх іграшок, дизайнерські вироби, сучасні саморобні іграшки і предмети вжитку, де органічно поєднуються національні художні традиції формотворення в кількості 42 виробів.

         Виставка проводиться з метою виховання національного світогляду учнівської молоді через залучення її до пізнання джерел і процесу творення українського народного мистецтва.

         За результатами конкурсу призові місця посіли:

1. Номінація «Народна лялька»:

І місце –гурток «Виготовлення сувенірів» центру позашкільної освіти (Залузький НВК),

керівник гуртка Бородкіна Н.С.;

ІІ місце – гурток «Паперопластика» центру позашкільної освіти,

керівник гуртка Лавор О.А.;

ІІІ місце – гурток «Виготовлення сувенірів» центру позашкільної освіти (Орв’яницький НВК),

керівник гуртка Красько Н.А.;

 2. Номінація «Картинка-сувенір»:

І місце – гурток «Бісероплетіння» центру позашкільної освіти (Миляцький НВК),

керівник гуртка Савич Л.В.;

І місце – гурток «Декупаж» центру позашкільної освіти,

керівник гуртка Гурик Л.П.;

ІІ місце – гурток «Народна творчість» центру позашкільної освіти (Дубровицька ЗОШ №2 ),

керівник гуртка Ващишин В.І.;

ІІІ місце – гурток «Художня обробка деревини» центру позашкільної освіти (Селецький НВК),

керівник гуртка Черпак Л.М.;

ІІІ місце – гурток «Виготовлення сувенірів» центру позашкільної освіти (Висоцька ЗОШ),

керівник гуртка Постоєва С.М.;

 3. Номінація «Вироби в стилі народних ремесел»:

І місце – гурток «Диво-лоза» центру позашкільної освіти,

керівник гуртка Дука Н.А.;

І місце – гурток «Оберіг» центру позашкільної освіти,

керівник гуртка Криворучко С.М.;

ІІ місце – гурток «Виготовлення сувенірів» центру позашкільної освіти (Крупівська ЗОШ),

керівник гуртка Шпаковська О.А;

ІІІ місце – гурток «Виготовлення сувенірів» центру позашкільної освіти (Підлісненський НВК),

керівник гуртка Котяш Є.А.;

ІІІ місце – гурток «Різьблення по дереву» центру позашкільної освіти (Великоозерянський НВК),

керівник гуртка Жалко М.В.