Обласний семінар методистів позашкільних навчальних закладів
17 грудня 2013

Обласний семінар методистів позашкільних навчальних закладів

   17 грудня 2013року на базі Дубровицького центру позашкільної освіти відбувся обласний семінар для методистів позашкільних навчальних закладів з теми: “Система навчання і виховання у позашкільному закладі: вибір її стратегічного вектора”. (Програма семінару >>>>>)

    Робота семінару була побудована за блоками: теоретичний, методичний та презентація творчих колективів.
  З вітальним словом до учасників семінару звернулися заступник начальника управління освіти, молоді та спорту Дубровицької райдержадміністрації Фурсович М.П. та директор комунального закладу “Рівненський обласний центр науково-технічної творчості” Южаков В.В.
Головний спеціаліст управління освіти, молоді та спорту Дубровицької райдержадміністрації  Рабешко Г.З. окреслила стан та перспективи позашкільної освіти Дубровиччини.
   Презентував центр позашкільної освіти директор Семенюк М.І.. Було продемонстровано презентацію та відеофільм про заклад. 
 Методичний блок розпочався з розгляду питання щодо використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, як одного зі стратегічних векторів навчання і виховання у центрі позашкільної освіти, яке висвітлила. Антосюк М.В., методист центру позашкільної освіти.
     Досвідом про пошук, розвиток і підтримку обдарованої учнівської молоді через роботу відділу науково-технічного напряму поділилася Мотрій Т.А., завідувач відділу центру позашкільної освіти. 

Презентація творчих колективів, який відкривав ансамбль барабанщиць, пройшла у вигляді музичного калейдоскопу, в якому взяли участь чотири групи вихованців Зразкового дитячого естрадного колективу «Веселка» (керівник Вікторія Семенюк) та його солістка, переможиця обласного конкурсу естрадної пісні ”Юна зірка“ Олександра Дудар,
танцювальний колектив Едельвейс» керівник Яна Янковська), та вихованці гуртка сучасного танцю «Імпульс» (керівник Надія  Курачик).
Останніми виступили вихованці драматичного гуртка «Мельпомена» (керівник Вікторія Станк’явичус), з вітальною композицією, вкінці якої всі гості отримали вишиті подарункові торбинки з ласощами з нагоди наступаючого дня святого Миколая Чудотворця.

ФОТОГАЛЕРЕЯ>>>>>>>>>>>>>