Вітаємо з перемогою в конкурсі!
22 листопада 2013

Вітаємо з перемогою в конкурсі!

       22 листопада 2013 року на базі фізико-технологічного факультету Рівненського державного гуманітарного університету  комунальним закладом «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради проведено обласний конкурс науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок серед учнівської молоді. 

Метою  проведення  конкурсу є підтримка та розвиток науково-технічної творчості учнівської молоді, залучення учнівської молоді до раціоналізаторства і винахідництва, поглиблення знань та навичок в галузі техніки та виробництва, стимулювання творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку дітей.

  У конкурсі   взяли  участь 26 учнів із 12 районів та міст області. Найкращі результати показали команди з міст Рівне  та  Дубно, Дубровицького, Костопільського, Млинівського та Радивилівського районів.

       Приємно відзначити, що команда Дубровицького центру позашкільної освіти, яку представляли вихованці гуртка «Юні конструктори приладів радіоелектроніки» (Назаренко Назар, Рабешко Сергій), керівник Шпак В.В., виборола ІІ командне місце.

       В особистій першості Назаренко Назар зайняв ІІ місце в номінації «Науково-дослідницька, експериментальна та конструкторська діяльність», а Рабешко Сергій - ІІІ місце в номінації «Електроніка та приладобудування».

Вітаємо переможців та бажаємо нових творчих злетів.